Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik utan rosszabb kakilni?...

Melyik utan rosszabb kakilni? Csaszar vagy termeszetes szules?

Figyelt kérdés

Meg nem vagyok terhes de mar rettegek tole. Biztos vagyok benne hogy ha termeszetesen szulok gatmetszesre lesz szuksegem, igy inkabb a csaszart valasztanam....

Viszont az en problemam az az, hogy felek higy utana hetekig nem tudok majd rendesen kakilni. Mi utan rosszabb / hosszabb ideig rosszabb kakilni? Csaszar vagy gatmetszes?

Es meg annyi, hogy most is rettenetesen szuk vagyok ami nagyon megneheziti a szexet, nem tudom, hogy a gatmetszes utan mennyivel lenne rosszabb a helyzet?



2018. febr. 16. 21:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Hát én a császárral ezt nagyon megszívtam... hónapokig volt olyan székrekedésem, hogy ha tudtam menni, akkor is csak Laevolac szirup után. Amúgy meg max kínkeservesen borzasztó kemény volt és nehezen jött, akármit ettem és akármennyit ittam. Az első hetekben, mikor préselni se tudtam, hát, csodás volt. A kórházban hashajtó ÉS kúp kellett, míg végre volt valami. Plusz paráztam is, hogy ha nyomok, mi lesz a heggel. 5 hónapos volt a lányom, mire végre helyreállt. A doki mondta, hogy van ilyen, mivel császárnál megpiszkálják a beleket, lehetnek nehézségek utána jó ideig.
2018. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Ment mindenkinek a zold kez!


Meg annyit megkerdezhetek, hogy aki szekrekedeses lett, az elotte is hajlamosabb volt a szekrekedesre?

Csak ezert kerdezem mert nem tudom hogy menynit szamit, ha en inkabb a teljes ellenkezoje vagyok. Nekem sokszor van nagyon lagy inkabb hasmeneses szekletem mint szekrekedesem. Osszvisz ketszer volt szekrekedesem eletemben akkor amikor bevettem 1-1 immodiumot gyomorrontas soran.

2018. febr. 17. 08:57
 23/30 anonim ***** válasza:
Egész terhesség alatt inkább hasmenésem volt, mint székrekedés, így is kijött a végére az aranyerem, ami szülés után sokkal-sokkal rosszabb lett. És székrekedésem is volt hetekig, pedig napi 3 liter vizet megittam. Nem tudom mitől lehetett, de attól, hogy nekem ez volt, nem biztos, hogy nálad is ez lesz. Plusz szerintem a baba mérete se lényegtelen. Az én lányom 4 kilósan született és ahogy írtad te is, én is szörnyen szűk voltam mindig is, el se tudtam képzelni hogy fér ki ott egy gyerek, de mégis itt van :)
2018. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Vegul is, mindannyian eltek! Szoval valahogy tul lehet esni rajta, de gondolom nagyin kenyelmetlen volt hetekig.
2018. febr. 17. 10:20
 25/30 anonim ***** válasza:
78%
Kétszer szültem természetes úton, egyszer gátmetszéssel, egyszer gátvédelemmel, egyiknél sem volt semmi gond. Első nap volt széklet mindkettő után, nem fájt, csak óvatosnak kellett lenni törlésnél, vagyis az első napokban törlés helyett inkább zuhanyozni. Van ellenpélda is tehát :)
2018. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A válaszokból is látszik, ezt nem lehet előre tudni. Én természetes úton szültem, nem voltam székrekedéses a terhesség előtt és alatt sem, viszont szülés után az voltam hetekig, pedig ittam szirupot is. Nem gondolkodtam rajta, miért van ez így, de ezek szerint akkor ez a szülés természetes velejárója lehet, lehet, hogy a hormonok, ha még a szirupok sem használnak. Ha valakinek gátsebe van, az még rosszabb és ha valakinek a vérzése is tovább tart az átlagosnál, akkor rengeteget kell zuhanyoznia. Esetleg a belek renyhülhetnek el a szülés hatására és nem tud az ember nyomni még puha székletet sem. A hormonok gondoskodnak róla, hogy a szövetek ellazuljanak, én erre tippelek. Így elég nehéz kivédeni.
2018. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Lehet h nem kérdezted de sztem hasznos infó

A székelés szülés után nem a szülés formázól függ, hanem h reagál a szervezet arra h állnak vissza a szerveid és mennyire zavarja meg a hormonvaltozas az anyagcserét és a beleid mennyire hamar állnak vissza a régi helyükre.

Tökmindegy h épp császár vagy hüvelyi szüles.:)

2018. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
38%
Császár után roszabb
2018. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28# ezt honnan veszed?

2csaszarbol egyszer se volt problemam😀😀😀

2018. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Egy császárom volt, aranyerem már előtte kialakult, de nem volt gond a széklettel egyáltalán. A pisiléssel viszont igen, mert egy párszor megkatétereztek szülés előtt, és emiatt nagyon rossz volt két napig.

Én is szűk voltam egyébként, szülés óta viszont jobban élvezem, valamennyit tágulhattam (a férjem nem vett észre különbséget), ez a tágulás viszont nyilván nem a császárnak köszönhető, hanem annak, hogy normál szülésnek indult, voltak fájásaim (de csak 3 ujjnyira tágultam, és ezért lett császár).

2018. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!