Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ciki manapság szülés /...

Miért ciki manapság szülés / terhesség után jól kinézni?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy mostanság ha valaki merészel jól kinézni szülés után akkor azt az emberek támadják? És miért az a menő meg a "valós" ha valaki úgy néz ki mint egy db. szr már bocsánat.

Instagramon folyton látom az anyukákat bodyshamelni meg valótlannak titulálni más anyukákat akik jobban néznek ki.

Ez engem nagyon zavar mert konkrétan én szülés után egy héttel (sőt már 3 nappal amikor jöttem haza) is jobban nézek ki mint valaha, a hasam már teljesen visszament és lapos.

A kórházból is kinéztek amikor a rendes farmeremben mertem végigsétálni a folyosón meg pofákat vágva mondták hogy milyen marha szerencsés vagyok... Persze meg sportolok kicsi korom óta és úgy látszik a testem emlékszik. Ki sem merek rakni sehova képet mert attól félek egyből nekem ugranak hogy photoshoppoltam vagy terhesség előtti kép mit lódítok és miért kell ilyet kirakni hogy más rosszul érezze magát... Holott én rohadt büszke vagyok arra amit a testem véghez vitt és legszívesebben az egész világnak megmutatnám! Főleg azért mert én rettegtem attól hogy nem lesz a régi a testem mert mindenhol azt hallottam hogy az bizony sosem lesz az kész pont.

Miért nem lehet elfogadni hogy ilyen is van és miért kell ezeket ilyen utálatosan kezelni? Én sem bántok senkit amiért nem a régi egyből...



2018. jún. 4. 16:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
50%

Nézd meg a 6-ost...őneki nehéz úgy barátkozni, hogy valaki 30-asan 40+-nak néz ki. 6-os, Te ezen tulajdonság szerint "barátkozol" a jatszón?! Nem csodálom hogy a kutya sem kívancsi rád....

Én 33 vagyok de 25-nek tippelnek, de hozzám ide ne jöjjön egy ilyen sekélyes nő haverkodni. Mert én meg kedvesség és intelligencia szerint válogatok hintáztató pajtit.


A masik tábor meg a kérdezőt oltja, mert lapos lett a hasa...pofám leszakad milyen undormányok vagytok.

2018. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%
Most neked szülés utáni depressziód van, vagy a többi anyukának tőled, ráadásul csak angolul tudod a meghatározást? Nem, nem ciki jól kinézni, viszont kórházi tartózkodás alatt utcai ruhában flangálni csak a cigányok szoktak, lehet azért néztek ki. Amúgy pedig manapság a nők többsége jól néz ki szülés után.
2018. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, megkaptad a választ. Látod, az egyik ökör még le is cigányozott.

Itt is kinéznek amiért csinos mertél lenni :)

2018. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Utolsó: igen, konkrétan nem merek reagálni egyik-másik kommentre...:(


Nem akartam senkit sem megbántani egyébként, akinek így jött attól elnézést kérek!

2018. jún. 4. 16:33
 15/42 anonim ***** válasza:
80%
Nem ökör vagyok, bocs előző, de nem hinném, hogy bárkit kinéznek, mert csinos. Nem a kérdezőt cigányoztam le, hanem én azt tapasztaltam a 2 szülésemnél, hogy a cigányok mászkáltak farmerben, meg egyébként utcai ruhában. Te pedig tanulj meg szöveget értelmezni, mert te is itt kritizálsz másokat, miközben még a mondanivaló lényegét se érted meg.
2018. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
28%

Az van, hogy a jótestű, ápolt, szép nőkre irigyek az ápolatlanok, a bálnák a csúnyák.

Teljesen független a gyerekszámtól, bár igaz, hogy ha még gyerek is van melletted és úgy vagy jó nő, na az főbenjáró bűn.

Én negyvenesként is ezt tapasztalom, igaz sokkal fiatalabbnak nézek ki, de ez van.

2018. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Egyszer sétáltam végig farmerben: amikor mentem haza...
2018. jún. 4. 16:39
 18/42 anonim ***** válasza:
13%

15, ne bújj ki a mondanivalód alól! Imádom amikor valaki be akar szólni de hátulról teszi, pl. mint ez a "a cigányok szoktak ilyet", mert ezt baromira nem véletlenül írtad le! Legyél tökös és vállald be hogy ja arra akartál célozni hogy a kérdezőt a cigányokkal vedd egy kalap alá. Utálom az ilyen "jaj most keményen odamondok de ha valaki megszól érte akkor gyorsan jön a jaj-nem-is-úgy-értettem".

Tudok szöveget értelmezni, pont mert átlátok rajta.

2018. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
33%

"Én 33 vagyok de 25-nek tippelnek, de hozzám ide ne jöjjön egy ilyen sekélyes nő haverkodni. "


Halkan Megjegyzem nem én vagyok aki nem megy barátkozni. Nekem tök mindegy lenne, de bizony működik itt is, hogy ha adsz magadra akkor tuti nem egyezik a gyereknevelésről a véleményünk. Rólam senki nem gondolná, hogy 2 éves koráig szoptattam, magam főztem a kaját és semmivel sem töltök kevesebb időt a gyerekemmel, mint aki 1 hete nem szánt a hajmosásra 10 percet.


Szóval jól kinéző anyukák (mert úgy látom mindenki az) hol vagytok? Nem érdekel ha 100kg vagy csak ne próbáld elhitetni velem, hogy nincs időd magadra azért. Be kéne ismerni, hogy sokaknak nem fontos és nem zavarja ha úgy néz ki ahogy, de ne hazudjunk a miért miatt.

Ha nem mosok fogat szuvas lesz, genetika ide vagy oda. 😊

2018. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem ciki. Miért is lenne az,ha valaki ad magára. Én is adtam és adok is. Első szülés után én is lapos hassal jöttem a kórházból,másodikkal már nem mondanám. Hiztam is,ami kimondottan jól áll,rám fért pár kiló,viszont hasam az nem lett lapos,de majd az lesz. Egyáltalán nem zavar, büszke vagyok rá,hisz egy gyönyörű baba miatt lett olyan,amilyen. Neked kedves kérdező (nem rossz szándékból írom) elég nagy az önbizalmad. Ha abból egy kicsit lejjebb adnál,akkor lehet tényleg tökéletes lennél.
2018. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!