Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ciki manapság szülés /...

Miért ciki manapság szülés / terhesség után jól kinézni?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy mostanság ha valaki merészel jól kinézni szülés után akkor azt az emberek támadják? És miért az a menő meg a "valós" ha valaki úgy néz ki mint egy db. szr már bocsánat.

Instagramon folyton látom az anyukákat bodyshamelni meg valótlannak titulálni más anyukákat akik jobban néznek ki.

Ez engem nagyon zavar mert konkrétan én szülés után egy héttel (sőt már 3 nappal amikor jöttem haza) is jobban nézek ki mint valaha, a hasam már teljesen visszament és lapos.

A kórházból is kinéztek amikor a rendes farmeremben mertem végigsétálni a folyosón meg pofákat vágva mondták hogy milyen marha szerencsés vagyok... Persze meg sportolok kicsi korom óta és úgy látszik a testem emlékszik. Ki sem merek rakni sehova képet mert attól félek egyből nekem ugranak hogy photoshoppoltam vagy terhesség előtti kép mit lódítok és miért kell ilyet kirakni hogy más rosszul érezze magát... Holott én rohadt büszke vagyok arra amit a testem véghez vitt és legszívesebben az egész világnak megmutatnám! Főleg azért mert én rettegtem attól hogy nem lesz a régi a testem mert mindenhol azt hallottam hogy az bizony sosem lesz az kész pont.

Miért nem lehet elfogadni hogy ilyen is van és miért kell ezeket ilyen utálatosan kezelni? Én sem bántok senkit amiért nem a régi egyből...



2018. jún. 4. 16:03
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez az a téma, amit egyetlen férfi sem tudhat és érthet! Fogalmuk sincsen, hogy ez milyen!
2018. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne ciki? Túl sokat foglalkozol a témával. Tök jó h bomba alakod van a szülés után meg tök jó h baromira büszke vagy, lehetsz is mert tényleg nem semmi, de hagyjad már azokat akik "átlagosan" jönnek ki a kórházból v akik később jutnak oda h visszanyerjék az alakjukat! Én szülés után 6 hónappal voltam olyan állapotban mentálisan h igen most itt az idő a régi leszek. Most vékonyabb vagyok mint előtte. Nekem nem adták könnyen ezt az alakot, h büszke vagyok e? Igen! Ezért tolom magam az instán? Nem! Foglalkozom azzal aki "rosszabbul "néz ki mint én? Nem! Na ez a különbség köztünk.
2018. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!