Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek 20 évesen nem...

Szerintetek 20 évesen nem korai szülni?

Figyelt kérdés
Nemreg lettem 20… most derult ki hogy babat varok,nem terveztuk de attol orultunk neki es a csalad is tamogat,elvetetesrol szo sem lehet,szerintetek nem korai? Vagy nem ciki? :/

#Bababaaa
2018. okt. 6. 22:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
9%
Na ez a hülye telefon megint alakított. Én azatn nem írók le mégegyszer...
2018. okt. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nekem megszunt nehany hete a munkaviszonyom,kerestem es talaltam is masikat de kiderult babat varok,sajnos igy ugysem vesznek fel,parom dolgozik es szerencsenkre nagyon magas a fizetese ja es nem..nem a szakmajaban van mint ahogy valaki azt irta hogy marpedig szakmajaban,ha ennyire erdekel alberletben elunk es az auto is megvan szoval nyugodj meg nem neked kell megszulni es felnevelni :) azert a tobbieknek koszonom szepen :)
2018. okt. 7. 01:11
 13/24 A kérdező kommentje:
Senkiek nem kell megijednie nem a szulok nyakara lesz a baba :) sajnos gyorsan onallova kellett valnom...16 eves korom ota tanultam e dolgoztam is egyben ,a parom szinten. Az anyagi stabilitas es a szereto otthon megvan a pici szamara :)
2018. okt. 7. 01:15
 14/24 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kell tudnotok, hogy korai-e.
2018. okt. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha ennyire biztos vagy, hogy király a kapcsolatotok, van pénz, van egzisztencia, minden rendben és csodás csillámboldogság, akkor minek tetted fel ezt a kérdést?
2018. okt. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
27%
De korai, főleg, hogy kislányosan cikinek titulálod... De most már nem mindegy?
2018. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%

Nem tervezetten korai, tervezetten nem az.

Mi akkor akartuk (volt munkaviszony, mert suli mellett munkaviszonyban dolgoztam segédápolóként 16 éves koromtól, érettségi után pedig azonnal ápolóként, de mindegy volt szinte, Bokros pont eltörölte a gyedet, tgyás és gyes volt csak).

Amit tanulni akartam (eü szakoktató) az is csak levelezőn volt, nem kellett várnom arra, hogy majd ha végeztem.

Férjem 25 volt, együtt alakítottuk ki a

2018. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

Kora van...


Szóval együtt alakítottuk ki a szokásainkat, nem voltak még olyan dolgaink, amihez mereven ragaszkodik az ember, ha már 30-40 évesen talál párt... (Azt gondolom, a viszonylag késői egymásra találásoknál ez nagy probléma, senki nem enged, nem alkalmazkodik).

Lányom szerint jól csináltuk (anyós szerint is, család szerint is...)

20 elmúlt a lányunk :)

2018. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%

Van akinek korai van , akinek nem.

Van , akinek 40évesen is "korai"

Én a a fiamat 22 évesen szültem, most 26leszek amikor a lányom megszuletik.

2018. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%

Ha azt kerdezed ciki vagy sem, akkor nem vagy meg eleg felnott, ugyanis aki felnott az nem gondolkodik azon mit gondolnak masok, hanem tisztaban van a dontese helyessegevel es nem erdekli ki mit mond. Biztos magaba es a helyzetebe vagy az adott szituacioba.

Ez a ciki nem ciki kerdes olyan mintha valami kisiskolas kerdezte volna hogy ciki hogy ilyen taskaval jottem ma suliba? Egy erett felnott mar nem fogalmaz igy, mint egy tini. A ciki szot egy nagy hordereju dologra (terhesseg) es babara hasznalni gyerekes, ezert utal eretlensegre. Tenyleg nem a kor adja ki mennyire erett, de ehhez igencsak fel kell noni, mert nem csak a rozsaszin vattacukorbol all egy gyerek, meg de cuki milyen picike es edes meg hasonlok.

Majd pikk-pakk fel fogsz noni a helyzethez mert megkivanja majd, kivanom a legjobbakat.

2018. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!