Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek 20 évesen nem...

Szerintetek 20 évesen nem korai szülni?

Figyelt kérdés
Nemreg lettem 20… most derult ki hogy babat varok,nem terveztuk de attol orultunk neki es a csalad is tamogat,elvetetesrol szo sem lehet,szerintetek nem korai? Vagy nem ciki? :/

#Bababaaa
2018. okt. 6. 22:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
48%
Én 21 vagyok. Nekünk is így lett a baba nem gondolom korainak, már terveztük és férjnél vagyok. Én pont az nap tudtam meg hogy terhes vagyok mikor alá írtam a felmondásom :D (a teszt negatív volt úgy hogy orvos mondta hogy de igen ott van a baba) nem bántam meg. Külön élünk a férjem dolgozik teljesen jól elvagyunk, mindenünk meg van. :) már nagyon várjuk a babát 39+6😁
2018. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Az ertelmes komikat koszonom :) szerencsere mivel mindenem megvan hozza penz auto lassan lakas is boldog kapcsolat igy mar nem felek :)
2018. okt. 7. 17:12
 23/24 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne érdekeljen ki mit mond. Ha szerető családba érkezik, az épp elég, de mint állítod dolgoztatok, vagyis felelősségteljes emberek vagytok. Az, hogy becsúszott a baba és nem elvetetitek, meg átszervezitek a dolgokat, nekem pl szimpatikus, mert nem csak eldobjátok. Ha készen állsz rá, akkor nem korai, remek anya leszel. De nyilván itt gyakorin mindig lepontozzák egymást és mindenkinek más a véleménye, erre nem érdemes adni. Szerintem nem ciki, sok boldogságot!:)
2018. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
legalább még szellemileg,fizikailag egészségesen élvezheted ha unokád születik.
2018. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!