Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti bevállalnátok ezt?

Ti bevállalnátok ezt?

Figyelt kérdés
Hogy abba a kórházba mentek szülni ahol születtetek és ugyanarra a szülőszobára. (mondjuk ezt nem biztos, hogy tudja az ember). Ráadásként a szülinapotokra esne mondjuk a szülés dátuma. Még ráadásként annál az orvosnál, akinél anyukátok szült titeket. Na mit szólnátok egy ilyenhez? Ti mennyit vállalnátok be ezek közül? És ha mind összejönne ezek közül, mit szólnátok?
2019. febr. 1. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ott szultem ahol szulettem, ahhoz a dokihoz jartam terhesgondozasra akinel en es a battyaim szulettek. Ha vallalja a szulest nala szultem volna, de mar oregsegere azt nem vallal. Na bumm. Mit erdekelt az egesz, a lanyommal torodtem.

Hulye kerdes.

2019. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Örülnék neki (vagyis örültem volna), ha egy napon lenne a szülinapunk, a többi abszolút nem érdekelne!
2019. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én amikor terhes lettem, kijelentettem annàl a dokinál akarok szülni akinél én is születtem. Így a lány és a fiú is nála születtek. Én anno császárral születtem, gyerekek hagyományos úton. Édesanyám is bent volt amikor szültem. A pici fiunk volt az utolsó babàja a dokinak abban a kórházban.. Amikor a lány született 2010ben volt 3000 szülése..kicsi 2013ban
2019. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Részemről ott bukik, hogy ha rajtam múlik nem azülnék abban a kórházban, ahol születtem.

Nagyot romlott a színvonal.

Noncsenek friss/ naprakész orvosok.

A szobák vállalhatatlanok.

Nincs inkubátor..



A kérdés elméleti részével, ha egy jó kórház, jó doki, akkor a többi csak érdekesség... Es szerencsse

2019. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Melyik kórhaz az??
2019. febr. 1. 22:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Esztergomi
2019. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!