Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem igazi így már a szülés?

Nem igazi így már a szülés?

Figyelt kérdés

Úgy értem, aki érzéstelenítővel szült. Én azzal, és olvasgattam, hogy sokan nem kértek/kaptak, így bennem az fogalmazódott meg, hogy igazabol mintha gyenge lennék...

Több napig fájtam lenn, anélkül, hogy beindult volna a szülés és végül a nagy napon kértem fájdalomcsillapítót.

Mennyire lehet így igazinak nevezni a szülést? Nyilván tudom, hogy attól még valódi, csak, hogy nem volt meg az erős kitolàs érzés, a szülés előtti 2 perces tágulási érzés, ami mar ténylegesen azt jelenti, hogy elindult.


2019. febr. 16. 21:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Arra nem gondoltal utolso, hogy talan emesztem a valaszokat?


Jo tudni, hogy ismeretlenul ilyen tajekozott vagy ki ir ki kamu kerdest.... Istenem...


En igen, kicsit kevesebbnek erzem magam tole, mert 4 nap gorcsoles utan azt kaptam meg az anesztes orvostol, mikor kerdezte a nover kerek e fajdalomcsillapitot, hogy erre minek? Ez joslo.. Ez semmi...

Nos, igen. Ez osztonozte a kerdes, mert igy kb 5 ora mulva a kezemben volt a babam. Es kivancsi voltam, ki mit gondol, ok hogyan eltek meg eda nelkul!!

2019. febr. 17. 18:49
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel egy bunkó orvos beszólását!
2019. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nehez volt, akkor ott...
2019. febr. 17. 19:54
 14/17 anonim ***** válasza:

En vagyok a parasztja amelyik azt gondoltam hat bocsánat. Az nembaj h elottem hatan elkuldtek a vérbe, h nemnornalis a feltevesed?


Jo.. Akkor válaszolok. En nem kértem, de nem is fajtam lenn elotte napokig. Ha fajtam volna elotte es kimerült lettem volna, kerek. Ettol meg a szulesed egyenerteku a maseval. Egyenetreku az edas a nem edassal a csaszar a nem csaszarral a korhazi az otthonszulessel a faros a fejveguvel, az apas a nem apasaal az inditott a nem inditottal. SZULES. Soroljam...?


Azert mert az anesztesnek megeroltetes volt dolgozni, attol meg te ugyanolyan anya lettel, mint barki aki szült (bárhogy is) egy vagy tobb gyereket. Ne vedd magadra.


Tok nem mindegy, h valaki fel nap alatt szul meg vagy van aki 3napig se tagul ki, nem alszik hulla faradt stb. Nem szabad osszehasonlitani meg a sajat ket szulesed sem, nemhogy maset a tieddel.


(a provokacios feltevésemert elnezest, sajnos szerintem van aki itt erre izgul, ezt se vedd magadra)

2019. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Annyira vicces ez a sértődés, ha valaki nem reagál azonnal a válaszokra. Mintha egy kisbabás anyukának csak abból állna a napja, hogy a gyk-n körmöl. Vasárnap van, valószínűleg a családjával van, és nem ezt az oldalt figyeli.
2019. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen, minden szules mas ezt tudom... Remeljuk legkozelebb nem ilyen lesz :) ugyan jo, hogy van lehetoseg eltompitani, ezt alairom!


Koszi a tapasztalatokat! :)

2019. febr. 18. 08:26
 17/17 anonim ***** válasza:

Lett belőle kölyök? Lezajlott a hormonális buli tőle?


Akkor 100%-osan igazi volt. A táplálkozás valódiságát se kérdőjelezed meg, amiért nem a mamutot kergeted, meg nem a magokat kereskéled, meg nem kell a ragadozóktól menekülni... a kakálásról ne is beszéljünk...

2019. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!