Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti bevállalnátok ennyi időssen?

Ti bevállalnátok ennyi időssen?

Figyelt kérdés
Én 32 éves vagyok a férjem idén lesz 45. Van egy 7 éves kislányunk.Egyre többször előjön köztünk,hogy de jó lenne még egy gyermek,a lányunk is nagyon szeretné.Én egyedűl a párom életkora miatt aggódok,hisz fel is kell nevelni egy gyermeket,ti bevállalnátok így?
2019. márc. 16. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha még csak most beszéltek róla, akkor kb. 47-48 lesz, mire a gyerek megszületik. Nálunk az öcsém volt késői gyerek, és azért voltak problémák, mikor középiskolás volt. Generációs szakadék, majd egészségügyi. Épp csak lediplomázott az öcsém, apukám meghalt. Persze lehet mondani, hogy bármikor beteg lehet, meghalhat valaki, de azért ez erősen összefügg a korral is. A férjem 2 nagybátyja 2 éven belül halt meg, mindkettőjük 60 alatt volt.
2019. márc. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 32 éves vagyok, a párom 42, pár hetes az első babánk és tervezünk másodikat is.
2019. márc. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Férjem 44 lesz áprilisba, most várjuk a 3. Babámat pont a szülinapja körül. Nem zárkózunk el egy 4. Gyerektől sem.
2019. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sógornőm férje 51 éves volt, mikor gyerekük született. 65 évesen halt meg betegségben, a gyerekük 14 éves volt akkor. Igaz, hogy 20x, 30x évesen is meglehet halni, de azért idősebb korban nagyobb rá az esély. Ugyanakkor nem mindegy, hogy 65-70 éves vagyok, mikor a gyerekem érettségizik v. diplomázik. A gyerekei lehet nem is ismernek majd, főleg ha ő is 35-40 körül vállal gyereket. Én 34 éves voltam, mikor a 3-dikat szültem, férjem 33 volt. Én 35 felett nem vállalnék gyereket, férfiként 40 felett nem vállalnék. 70-80-van évesen unokázzak? De mindenki maga döntse el. Sógornőméknél is nagy volt a korkülönbség, 17 év.
2019. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40 fölött csak akkor vállalnék gyereket, ha még nem lenne. 45 fölött talán már akkor sem.
2019. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!