Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki aki a biztonság...

Van itt valaki aki a biztonságosabb szülés érdekében a császármetszést "választotta"?

Figyelt kérdés
Megbántad vagy nem? Milyen volt?

2019. máj. 31. 19:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
61%
Ki és miért is pontozott le? Mi nem volt hasznos a válaszomban? De mindegy, aki nem érti mire valók ezek a jelek, mert nincs hozzá elég értelmi képessége, annak hiába is akarnám megmagyarázni.. egészségetekre, sose legyen nagyobb örömötök:-)
2019. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem választottam. Sürgősségi, életmentő császárom volt preeclampsia miatt. Hálás vagyok, mert mindketten jól vagyunk. Bár én nem éltem meg rosszul a felépülést, azért nem volt egyszerű sem. És bizony ennek is lehetnek utólagos szövődményei.
2019. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
57%

Most szült Valkó Eszter, több lombikon vannak túl, nagyon nehezen jött a baba. Az orvosa mondta, hogy ilyen esetben nem kockáztatnak, biztosra mennek, egyből császár. Nem ő az első "híresség", ismeretebb nő, akit több lombik után inkább császároztak.

Jöhet a lepont, ezek tények, utána lehet nézni.

2019. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sürgősségi császár volt, nem valaszthattam, de nem bántam. Titkon végig abban reménykedtem, mert több rémisztő sztorit hallottam természetes szüléstől. Sokáig voltam kórházban és sok remsztorit hallottam, császárnál soha nem volt probléma. Persze nekem nem volt részem a természetes szülésben, így arról nincs tapasztalatom. Nekem a császár nem volt rossz élmény, a baba is jól viselte, azóta is minden rendben van, nekem csak utána nap volt fájdalmam, de elviselhető.
2019. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%

Én természetes úton szültem, de mindent megadtam volna érte, ha kivették volna a babát császárral.

Szegénykémnek beakadt a feje a medencémbe, valódi köldökzsinór csomónk volt és oxigénhiány lépett fel.

Izomtónus zavara van. 2 hónapos kora óta járunk fejlesztésre. Most 7 hónapos, de mèg forogni sem tud.

Persze császàrkor is adódhat bármi, de a mi esetünkben az lett volna a jobb választás.

2019. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi volt benne ismétlés, de telefonról írtam és így nem látom át annyira :D
2019. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
60%
Külföldön lakom, itt lehet választani , császárt kértem mert az biztonságosabb a babára nézve . Hiába is vitatkoznak itt ezen a laikusok, orvosilag a császár biztonságosabb a babára nézve , a természetes szülés pedig az anyára nézve. Namár most nekem a gyerekem fontosabb volt, ezért kértem császárt. Pillanatok alatt felépültem.Egészségügyes vagyok egyébként , úgyhogy nem a levegőbe beszélek.
2019. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
77%
Lombikprogramban fogant, farfekvéses ikerbabákkal volt programozott császárom. Nem kértem, nem választottam, de ba tehettem volna, én sem döntöttem volna másképp. A kisfiamnak a nyakán volt a köldökzsinór, biztos nem lett volna egyszerű a hagyományos szülés. Így viszont mindenki aa legnagyobb rendben van.
2019. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
86%
Igaz én nem választottam, hüvelyi úton akartam szülni, de 2x is császároztak. Az első 13 óra vajúdás után a második programcsászár. Tény, sokkal nyugodtabb voltam, hogy a babámmal így semmi baj sem lesz. Nagyon gyorsan felépültem és az a bizonyos boldogságmámor sem maradt el. Egyből a kezembe rakták, ahogy megszületett. Tejem is lett egyből, szövődmény se volt. Nem bántam meg, hogy így alakult! Az igazság az, hogy sem hüvelyi szülésnél, sem császárnál nincs garancia rá, hogy nem történik valami baj.
2019. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
80%
#13-nak. Valkó Eszternek a kora önmagában elég rizikó a természetes szülésre. Nem azért dől a mérleg nyelve a császátmetszés felé, mert nehezen jött őssze, hanem mert fizikailag olyan kimerítő és elhúzódó lenne egy szülés, hogy gyajorlatilag melegen ajánlják a császárt 40 felett, elsősorban első babánál.
2019. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!