Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki aki a biztonság...

Van itt valaki aki a biztonságosabb szülés érdekében a császármetszést "választotta"?

Figyelt kérdés
Megbántad vagy nem? Milyen volt?

2019. máj. 31. 19:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
63%
Én. Csodás emlék. Nem bántam meg, jól döntöttem. Csak így szülnék. Aki nagyon támadó arra ne hallgass. Volt egy horror hüvelyi szülése és rosszindulatú, irigy akinazt akarja más is szenvedjen. Sürgösségi meg programcsászár között hatalmas eltérés van. Én sem fórumon sem élöben nem találkoztam olyannal, aki a pcs-t szidta volna, sok fröcsögövel fos hüvelyi szülés után, hogy jajj a császár elég sokszor ;)
2019. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
18%

Már megint a ro.ha.dék hüvelyi úton szülő nők, mi?

Érdekes, kiváncsi lennék egy simán szült nőt hol érdekel egy császáros szülés, annak minősítgetése. Mert eddig csak olyat olvastam, hogy a császárosok szerint, akik természetesen "soha nem szülnének másképp" akik simán szülnek, ostobák, irigyek, szenvedést kívánnak. Bezzeg a császárral minden Disneyland :D

Nem értem mi ez a frusztráltság, ha te választod magadnak a császárt. Szülj ahogy akarsz, te örülj magadnak, hogy császároztak, aki meg természetesen szült, hagyd, hogy örüljön annak, hogy meg tudta szülni.

2019. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sürgősségi császárom volt 12 óra vajúdas után. A fiam szívhangja esett, az oxi nem hatott, koszos volt a magzatvíz is, ezért indítottak. Végül császar lett. A sebem elfertőződött, szétnyílt, majd be*artam míg kitakarították. 12 hétig volt nyitva, minden volt csak nem egyszerű vagy fajdalommentes, de a lényeg, a fiam egészségesen jött a vilagra, a többi mellékes. Most varjuk a kistesót, bevallaltam volna a természetest, de trombózist kaptam, így az orvos kizárta a lehetőséget. Valahol nem bánom, nem csinálnám végig újra, amit a fiammal.


Teljesen mindegy hogyan szülsz, ez is, az is faj. Mind a két módnak megvan a veszélye. Se több, se kevesebb nem leszel, akarhogy is adsz életet. A lényeg, hogy mindenki egészségesen megússza. Ha nem lenne császar, igen magas lenne a halalozások szama szülés közben.

2019. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!