Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki aki a biztonság...

Van itt valaki aki a biztonságosabb szülés érdekében a császármetszést "választotta"?

Figyelt kérdés
Megbántad vagy nem? Milyen volt?

2019. máj. 31. 19:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
11%

"orvosilag a császár biztonságosabb a babára nézve"


Ezt elég rosszul tudod. Mutass már valami hiteles forrást...

2019. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
72%

Jelen. Van ox.hiányos ismerősöm. A dokimnak első találkozáskor felvázoltam, hogy császárt szeretnék, ezért és ezért. Teljesen megértette, egy szava sem volt.

Pillanatok alatt felépültem, gyönyörű, egészséges 3 éves kislányom van. Pillanatra nem bántam meg, sosem választanék mást.

Utolsónak üzenem, ne császár-természetes szülés statisztikákat hasonlítson, hanem programozott császár-term.szüléseket. Mert a sima császáros statisztikában benne van a sürgősségi műtét is, ami nagy százalékban egy befuccsolt term. szülés következménye, ami a császáros statisztikát rontja, nem a hüvelyit...

2019. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
69%
21- es, Ezt tanultam négy évig a főiskolán és 15 éves munkatapasztalatom van azóta , úgyhogy nem , nem szorulok arra , hogy valami vadidegen nőnek a gyakorikérdések oldalán bizonyítsak akármit is.
2019. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
20. Nem. Szó szerint ez hangzott el az orvos szájából: "nehezen jött babánál nem kockáztatunk." Volt egy riport évekkel ezelőtt, ahol szintén majdnem szó szerint ezt nyilatkozta a szülés-nőgyógyász. Persze a kora, meg az ilyen-olyan betegség, magasvérnyomás, szemprobléma még rátesz erre.
2019. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, én is csak olyan gyerekeket ismerek, akik természetes szülés miatt lettek fogyatékosak. PROGRAMcsászáros oxihiányos babáról még nem hallottam. Biztos van ilyen, de jóval kevesebb.
2019. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
56%

"Ezt tanultam négy évig a főiskolán és 15 éves munkatapasztalatom van azóta , úgyhogy nem , nem szorulok arra , hogy valami vadidegen nőnek a gyakorikérdések oldalán bizonyítsak akármit is."


Remek. Én meg elvégeztem az orvosit és szülészeten dolgozom. Na hoppá, méregessük még, kinek mekkora a farka.


[link]

2019. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

25!

Jelen, én vagyok a 10es válaszoló. Programcsaszar, 9/10 apgar, majd adaptációs nehézség miatt 2 naposan légzésleállás és súlyos hipoxias-ischemias agykárosodás, főkent kérgi részeken.

2019. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
49%
Értem és szörnyű ami veled történt, de akkor is ritka.
2019. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
28as, nálunk is császár miatt lett oxigénhiány...
2019. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Utolsó ! Mi volt a baj hogy oxigénhiányos lett a babád ?
2019. jún. 3. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!