Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés utáni betétet magamna...

A szülés utáni betétet magamnak kell cserélni vagy kicseréli nekem a nővér?

Figyelt kérdés
Mennyi időnként kell cserélni?
2019. jún. 1. 22:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
én a komplikációk és a vérveszteség következtében négyszer ájultam el és a babát is csak délután kaphattam meg, hajnali szülés után. mégsem cseréltek nekem betétet, bár kilátásba helyezték, hogyha nem leszek jobban akkor megyek az intenzívre és ott egyáltalán nem lehet velem a baba.
2019. jún. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk tilos volt betétet és bugyit felvenni a szülés után. A nővér jött óránként ellenőrizni a vérzést. Másnap lehetett betétet használni.
2019. jún. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Első séta előtt nekem is a nővér rakta be, mikor kivettek a drain csövet. És a bugyit is ő húzta fel. Szobatarsamnak szintúgy. Császár
2019. jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
Röhej, hohy a tapasztalatot 0ra pontozza valaki....
2019. jún. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

Na megjöttek a nagy segítőkész emberek is.

A kérdező általánosságban kérdezte,nem úgy,hogy ha nagyon vérzek,vagy rosszul sül el valami,esetleg ha császároznak,vagy olyan állapotban leszek,hogy felkelni sem tudok...

Hozzátok rá a frászt nyugodtan.


Kérdező,ha nincs baj,magadnak fogod cserélni.

2019. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%

Szülés után még a szülőszobában a szülésznő rakta be a bugyimba a betétet és ő is adta rám (nem volt fogadott)


Első felállásnál nagyon megszedultem majdnem elajultam, pedig már nagyon kellett pisilnem, így szóltam egy nővérnek aki kikisért a wc-re és az ajtó előtt megvarta amig végzek. Utána egyedül csináltam már mindent

2019. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem varras utan a lábam köze csapott a nőci egy kórházi vastag betétet , aztan kis pihi utan mentem fürödni stb es mar magam tettem tisztába
2019. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én a két órás megfigyelés után (normál szülés) kaptam egy adag gézlapot a lábam közé és a szülésznőm kikísért a fürdőbe. Mire letusoltam behozta a cuccom. Tena pantset vittem, sokkal egyszerűbb volt mint bugyival betéttel szórakozni. Csak felhúztam felöltöztem és totyoghattam is ki a családhoz meg át a kisfiamért a csecsemősökhöz. Nem lesegette senki a bugyinkat, de megkérdezték hogy áll a vérzés, milyen mennyiségű, állagú, színű.
2019. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%

Nyílván, ha halálodon vagy, akkor segítenek.


Én kimentem letusoltam, betettem az első betétet

Majd cseréltem amikor úgy éreztem


Nem vagyok ősanya

Csak felnőtt

2019. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egy sima, komplikációmentes hüvelyi szülés után elvileg leszel olyan állapotban, hogy ezt meg tudd magad is csinálni. Aztán van különbség szülés és szülés, kórház és kórház meg nővér és nővér között is.


Az időközönkéntet is te fogod érezni, mensikor is tudod mikor kell.

2019. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!