Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés utáni betétet magamna...

A szülés utáni betétet magamnak kell cserélni vagy kicseréli nekem a nővér?

Figyelt kérdés
Mennyi időnként kell cserélni?
2019. jún. 1. 22:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
55%

"Ha halálodon vagy, segítenek." Aha, persze.

Csak éppen nem hiszik el, hogy szülés után rosszul lehet lenni. Nekem folyton azt mondták, nem vagyok beteg, ez egy természetes állapot, haj, mikor volt az már, tessék felkelni! Aztán meglepődtek, hogy elájultam, pedig aztán többektől hallottam, hogy ájuldoznak szülés után, nem voltam egyedi eset.

Nekem aztán nem segítettek semmit, sőt, másnap reggel bejött ordibálni a főnővér, hogy miért nem raktam be a táskámat a szekrényben, mégis mit képzelek, hol vagyok, és otthon is ilyen kuplerájban élek-e? Éjszaka toltak be szülés után, a szülésznő lerakta mellém a táskám. Ennyi. Hát, nem jutott eszembe felkelni, és elpakolni. Mondtam is a nőnek, bocsi, most szültem, egy 4,5 kg-s gyereket, ablakot ne mossak neki?! Nézett egyet.

2019. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!