Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, akik császármetszést...

Kismamák, akik császármetszést VÁLASZTOTTAK megbántátok?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés, konkrétan azokhoz a kismamákhoz szól, akik választották a császármetszést. Akik meg tudták oldani ( külföld, magán kórház, fizetés stb. ) Nem kérek az olyan kommentekből, hogy Magyarországon ez tilos, meg nem is anya az aki így szült. Azoknak a véleményére vagyok kíváncsi akik ezt választották.

Milyen volt?

Megbántátok?

Miért ezt választottátok?

Egy előre meghatározott napon szültetek vagy hagyták magától beindulni a szülést?

Fellépett valami szövődmény, komplikáció?


Csak ilyen kismamák válaszát várom, ősanyák, kritizáló kommentek kíméljenek.


És most olyanokra se vagyok kíváncsi, hogy aki császáros az nem is szült.


Köszönöm



2019. júl. 19. 22:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem bántam, de nekem eü gond miatt kellett. Ha egészséges lennék és lehetne választani nem is tudom hogyan döntenék, van bennem egy kíváncsiság a természetes szülésre, de szétszakadás, túl tág vagina, inkontinencia veszélyei fennállnak a hüvelyi szülésnél. Egy német barátnőm választotta a császárt, egyáltalán nem bánta meg.
2019. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%

Én is választottam,ha lehet így mondani.

Anyukám szülési sérülései miatt 10 évig nem tudott teljes életet élni,de sajnos a 80-as években nem nagyon számított.Azt mondták,helyre jön,meg ez ezzel jár.

Jó,helyre jött,tornával stb,de nagyon nagyon sokára!

Mi összespóroltuk rá a pénzt és császár lett.

Nem bántam meg,sőt,ha lenne 2.gyerek,ő is császáros lenne.

Apuka foghatta meg először,ez neki nagyon jó élmény maradt.

Tejem is volt,8 hónapig,egy kórházi kezelés miatt hagytam abba a fejést(tejtesó is volt 3 hónapig,bár a mi kicsinknek 4 hónapos korától e.ü.ok miatt speciális tápszer is kellett)

Kár,hogy hivatalosan csak magánklinikán lehet választani.

2019. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Ja az lemaradt,hogy a kiírt nap előtt 2 nappal császároztak és semmi komplikáció nem volt.
2019. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
8%

Igen, a csaszar sokkal kevesbe fajdalmas es jobb megoldas, mint a baba, mint az anya szamara...😂


Nyugtassatok csak magatokat ezzel, igy tovabb! 😂

2019. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Utolsó, ezt a kommentet kihagyhattad volna ugyanis nem tudom a kérdésemre irányuló válaszként elfogadni.

Semmi értelmeset nem tudtál hozzá szòlni.

2019. júl. 20. 17:02
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg.


Tartson, aki akar önző sz.r alaknak, de nem akartam kockáztatni az intim részeimet, nem akartam fájdalmat, az egész szülést, sőt az egész terhességet átugrottam volna, ha lehet. Szerintem szörnyű volt, az esetek többségében utáltam az egészet, folyton hánytam, rosszul voltam... Alig vártam, hogy vége legyen. A fiamnak nagyon örültem, de szívesen cseréltem volna az apjával, hogy már csak kézhez kapom, mikor "kész".


De ha ezt bárkinek arccal mondanám leköpnének. Pedig abban is biztos vagyok, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki így gondolja.

2019. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
7%
Kerdezi, mar hozzaszoltam, az utolso kommentek elott is ;)
2019. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én választottan, pontosítva fizettem a császárért, most is ezt választanán, gyors, egyszerű, fellépülés hihetetlen gyors, aznap már sétáltam. Semmu gond bem volt, konkrét napon szülten pénteken töltöttem a 40. Hetet, szonbaton császár. Ha kérdésed van írj privit, szívesen válaszolok! :)
2019. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is választottam, egyáltalán nem bántam meg. Gyors volt, másnap már lementem a büfébe, nem volt semmi komplikáció. Előre meghatározott napon szültem.
2019. júl. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én nem választottam,de elfogadtam,hogy csak így szülhetek,ettől még teljes értékű anya vagyok,ezen nem szabad szerintem agyalni!


Viszont elmesélem,hogy mindkétszer programcsászár lett volna, én naívan azt gondoltam,hogy ok,tudom mikor jön,ez alap lesz. Hát nem így volt. Ugyanúgy kell figyelni pl.a fájásokat,magzatvízszivárgást,baba mozgását stb.,ez így a 3.nál már tudatosult bennem. Szóval azért nem szabad ,,hátradőlni"!

2019. júl. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!