Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, akik császármetszést...

Kismamák, akik császármetszést VÁLASZTOTTAK megbántátok?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés, konkrétan azokhoz a kismamákhoz szól, akik választották a császármetszést. Akik meg tudták oldani ( külföld, magán kórház, fizetés stb. ) Nem kérek az olyan kommentekből, hogy Magyarországon ez tilos, meg nem is anya az aki így szült. Azoknak a véleményére vagyok kíváncsi akik ezt választották.

Milyen volt?

Megbántátok?

Miért ezt választottátok?

Egy előre meghatározott napon szültetek vagy hagyták magától beindulni a szülést?

Fellépett valami szövődmény, komplikáció?


Csak ilyen kismamák válaszát várom, ősanyák, kritizáló kommentek kíméljenek.


És most olyanokra se vagyok kíváncsi, hogy aki császáros az nem is szült.


Köszönöm



2019. júl. 19. 22:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%
Én még nem szültem, de 12 hetes kismama vagyok most, és már tudom, hogy programozott császárral fogok szülni. Rengeteg cikket, fórumot, véleményt (orvosi véleményeket is) elolvastam a témában, de igazából ezek már csak megerősítettek abban, hogy jól döntöttem. :)
2019. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
49%
Nekem még nincs gyerekem, bocsi, hogy így válaszolok, de én csakis császárral lennék hajlandó szülni. Nem akarok fájdalmas és szenvedéssel teli hosszú órákat, a későbbi komplikációkról(amiket már említettek) nemis beszélve. Szabályosan félek a termeszetes szüléstől, ha úgy kéne szülnöm, nem vállalnék gyereket. Még szerencse, hogy amúgy is csak császárral lehet, mert -9-es a szemem.
2019. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!