Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A tápszeres babák miért úgy...

A tápszeres babák miért úgy néznek ki mint egy felfújt lufi? Szinte az összes olyan mint egy Michelin figura. A szoptatós babák viszont csinos, átlagos formák.

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:18
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ugyan anyatejes a kisfiam, de te aztán ritka hülye bunkó vagy.
2013. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 Kerria ***** válasza:
92%

Gyere a mi környékünkre, nálunk pont fordítva van :D


A tápisok normál súlyúak, a cicisek meg kis gömbölykék :)

2013. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
nem is értem a kérdést.. anyatejes a babám, és nagyon dundi.. szerencsére!!! eléggé rossz általánosítás.. és rossz megjegyzés.. :) az én babám így csinos, aranyos, és imádnivalóan tökéletes!! a kis hurkáival, a sonkáival, a tokájával!
2013. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
32%

Hááát ez aranyos :)


Én gyerekem anyatejes volt iszonyat jó tejem volt (védőnő cseszegetett, hogy ne a lefyolyóba öntögessek, hanem adjam le mert sok anyuka hálás lehetne ha csak fele ilyen jót is kapna a gyereke) és egy tápszeres csecsemő se lehet olyan michelin baba, mint az én Fiam volt!

Kis hurka gyurka... 4 hónaposan 11 kiló és 68 centi! Iszonyat erő volt benne, 5 hónaposan felült, 6 hónaposan kapaszkodva ment! Iszonyat nagy és erős baba volt!

2013. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
85%
Ez baromság, nem ettől függ, láttam dagi anyatejes babát és vékonyabb tápszereset. Te viszont elég kretén lehetsz.
2013. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
81%
Éppen a szopis babák szoktak dundibbak lenni. Tényleg elég bunkó vagy kérdező.
2013. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
79%
5. vagyok. Ja még annyi, hogy egyébként szerintem nincs aranyosabb egy husis kisbabánál.
2013. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez max akkor lehet, ha állandóan tömik. Az én fiam 4 hónapos kora óta kap tápszert, elég vékonyka volt, a fejlődésben is visszább maradt, az anyatej nem volt jó, ill. nem ette. Ahogy elkezdtük a tápszerezést szépen fejlődött, teljesen jó volt a súlya.Mindig korának megfelelően adagoltam neki. Amit kérdezel az régi elmélet, amúgy nem tom honnan veszed, mert ha láttál ilyet, akkor kérdezd meg, mennyit eszik. A fiam most is kapja a gyerekitalt, ami végül is szintén tápszer, és 17 hónaposan 11,5 kg, egy felesleges hurka sincs rajta, szép kis alakja van.
2013. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
70%
ja, 8-as vagyok, üzi az 1-nek, legalább beismeri,nézd meg a 100%-os helyeslést! :-)
2013. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont fordítva van.
2013. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!