Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A tápszeres babák miért úgy...

A tápszeres babák miért úgy néznek ki mint egy felfújt lufi? Szinte az összes olyan mint egy Michelin figura. A szoptatós babák viszont csinos, átlagos formák.

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:18
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés egyértelmű provokáció. Kizárt hogy a kérdező dagi pufi tápszereseket látott és csak vékony csini anyatejeseket, vagy esetleg egy unatkozó tini aki ismer 2 csecsemőt összesen ahol véletlen épp ez a hatalmas általánosítás jött ki neki...

Egyébként pont az anyatejes babák tudnak iszonyú dagi hurkásak lenni ELEINTE!! Kilókat is híznak havonta persze ha tápszeresnél lenne ugyanez már elhízással riogatnak anyatejesnél meg csak az a válasz hogy hát mit csináljunk, jól hasznosítja az anyatejet:))

Félreértés ne legyen nekem 3 gyerekem van egy aki 4 hós korától tápot IS kapott (iszonyú vékony volt babának is később is) és 2 aki 1 évig anyatejes volt egyik kis dagi hurkás pufiság volt ( 4 hónaposan 7 kiló volt és 70 centi) a másik meg teljesen átlagos fejlődésű nem hurkás, de arányos csecsemő.

Tápszeres ismerőseink között is van ducibb meg nem duci anyatejesből viszont több olyat is tudok aki csak anyatejen 6 hónapos korára 9-10 kiló volt...

2013. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
Az első anyatejes volt, a második csak 2 hónapig, utána tápszeres lett. Mindkettő gömbölyű baba volt, súlyra és centire pont egyforma hónapról-hónapra. És mindkettő csinos volt attól, hogy gömbölyű, egyik se volt lufi. De azzal se lett volna semmi baj, olyat is ismerek és tök cuki.
2013. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam kizárólag anyatejet kapott születésétől kezdve. 6 hónaposan 9,60 kiló 1 évesen 12,10 kiló volt. Pedig éjszaka sosem kellt fel enni 2 hónapos korától, és nappal is 3 óránként szoptattam. Mégis nagyon duci volt! Szerintem, kérdező, nagyon rosszindulatú és buta vagy!
2013. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok kisbabás ismerősöm van és 1-1 kivételtől eltekintve elmondhatom, hogy az anyatejes babák sokkal, de sokkal kövérebbek, mint a tápszeres babák.

Anyatejes keresztfiam 6 hónaposan 12 kiló, testvére 10,5 kiló volt. Tápszeres lányom 10 hónaposan 7,5 kiló. Mindannyian normál súllyal születtek.

2013. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Többen is írtátok hogy 6 hónapos baba 11-12 kg volt.

Ezt nem vagyok hajlandó elhinni,1-2 éves gyerekek szoktak ilyen súlyúak lenni.

Vki kérdezte,igen van egy 2 éves kisfiam.

2013. máj. 31. 16:26
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnálom ha nem vagy hajlandón elhinni pedig nem egyedi eset egyáltalán.

Ez csak azt mutatja hogy igen kevés csecsemővel találkoztál eddig 2 éves gyermeked ellenére.

2013. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
29%

Nem értem miért tartjátok ennyire provokálónak a kérdést.

Akinek nem inge, ne vegye magára...

Kérdező, lehet, hogy a sok lufifejű baba anyukája vette zokon a kérdésed :)) (Hű, de le leszek én pontozva!)


A lányom anyatejes, egyáltalán nem kövérkés, nagyon csinos, formás baba. Én is láttam már puffadt tápszeres babát, talán az lehet az oka, hogy ha a tápszert túladagolják, könnyebben elhíznak a csecsemők, mivel kalóriadúsabb.

2013. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
67%
Attól, hogy neked gyenge a tejed és van egy nyeszlett szoptatós babád (bár nem is értem ez mit jelent, nem szoptatott?), még nem kellene szemellenzővel járni. A világ tele van irtó kövér anyatejes és normál súlyú tápszeres babákkal.
2013. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
41%
A lufifejű dagi babák ezerszer aranyosabbak mint a kis véznák. :) Lehet lepontozni.
2013. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

[link]



Hát ezért nem hiszem én ezt,valamint magam sem találkoztam akkora babákkal mint amiket írtok.

2013. máj. 31. 16:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!