Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A tápszeres babák miért úgy...

A tápszeres babák miért úgy néznek ki mint egy felfújt lufi? Szinte az összes olyan mint egy Michelin figura. A szoptatós babák viszont csinos, átlagos formák.

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:18
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg nagy bunkó vagy.


Kislányom az elejétől tápszeres, 6 hónaposan 7,16 kg, 1 évesen 8,16 kg és 73 cm volt, most közel 3 évesen 11,3 kg körül van és 90 cm. Hát igen, tényleg nagyon duci. Lefogadom, neked anyatejes babád van, aki "csinos, átlagos formájú". Én pont fordítva látom, mégsem írok ki ilyen kérdést.

2013. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kérdés szimplán provokáció.
2013. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

Most miért is vagyok bunkó?Feltettem egy kérdést minden rossz szándék nélkül,én azt tapasztalom az ismerőseimet látva,hogy amelyiknek tápszeres a babája,azok olyan lufis kinézetűek.

Persze tőlük udvariasságból nem fogom megkérdezni az okát.

2013. máj. 31. 14:40
 14/54 anonim ***** válasza:
63%
Na még adja itt az ártatlant. Pedig a kérdésről ordít, hogy csak arra megy ki, hogy azt emberek ugorjanak rá. Ha ennyire unatkozol, tudok javasolni más elfoglaltságot :). Addig is majd kitörli a moderátor.
2013. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy mások is ezt írták, de nálunk is fordítva van. A lányom anyatejes, de olyan mint kismalac:) Doki szerint normális, majd ledolgozza. Remélem tényleg, nem akarom, hogy később dagi legyen (genetikailag sem "indokolt") de egy 6 hónapos babát etetsz ha éhes. Egyébként kizárólag anyatejes, ez is doki javaslatára, ő mondta hogy ne kóstoltassam, ha az anyatej elég neki.

Vannak tápszeres babák is a környezetemben, ki ilyen, ki olyan. Unokaöcsém pl. mindig egy szálbél volt, most 5 éves még mindig.

2013. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
87%

Jópofa vagy kérdező. Ha tényleg úgy is van, akkor is nem mindegy?! Nagy valószínűséggel azért adnak neki tápit, mert valamilyen oknál fogva nem tud a mama szoptatni. Most még meg is forgatod a kést, az érzékenyebb mamákban, akik lelki betegek a tápis táplálás miatt.

Az én fiam duci volt, lehet a tápi miatt, utána lehet a tejpépek miatt, aztán lehet a bébiételek miatt, most meg a mi kajánk miatt. Imád enni.....gyanítom, ha tudtam volna szoptatni, akkor is pufi lenne!

2013. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kérdezd meg az ismerőseidet, hogy konkrétan az ő babájuk mitől lufifejű, mert tuti nem a tápszertől.
2013. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy a szüleik is lufifejűek? És neked kérdező milyen a fejed? Mint másoknak a hátsó fele? :)
2013. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
93%

Elég provokáló megint ez a kérdés.


Most mégis. KÉrdem. Neked van-e gyerked. Ha van gondolom tejes volt és nem tápis, hogy ilyen összefüggéseket vélsz felvedezni.


Tudod drága, az én kisfiam tápszeres volt, nem azért mert féltettem a melleim, hanem mert nem volt tej. És képzeld, vasáagystól 3évesen 12kiló. Csinos, és átlagos formás kibaba volt.

Rokon kislány anyatejes, kétszer szélesebb a fiamnál.

Na erre varrjál gombot.

Nem tápszer-anyatej kérdés ez, hanem egyéni, melyik gyerek mire hajlamos, mit örököl.

De ahhoz is kell IQ, hogy ilyen kérdést feltegyen valaki.

Szerintem te tápszeres voltál, és az agyadra ültek a Michelin figurák.

2013. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy így lenne. Én babám anyatejes volt, na ő tényleg olyan volt, mint a michelin gumiemberke. Barátnőm velem egy időben szültem, tápszeres volt a fia, szerencsére ő is jó húsban volt, de nem gurult annyira, mint az enyém.
2013. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!