Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A tápszeres babák miért úgy...

A tápszeres babák miért úgy néznek ki mint egy felfújt lufi? Szinte az összes olyan mint egy Michelin figura. A szoptatós babák viszont csinos, átlagos formák.

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:18
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
85%

Talán a megfogalmazás: "felfújt lufi...az összes olyan...a szoptatós babák viszont csinos..."

És azért, mert egyszerűen ez így nem igaz. Ilyen egyszerű.:)

Azért, mert a kérdezőnek speciel nem tetszenek a gömbölyű, netán "felfújt lufi" babák, kicsit másképp is fogalmazhatott volna. Más se írta, hogy nem bírja a "csontikat", aki nincs 1 évesen 15 kiló...talán ezért lehet bántó.

2013. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

Az általad linkelt cikk azb ÁTLAGOSAN fejlődő tankönyvi babákról szól gondolom te is hallottál már olyanról hogy az ÁTLAG az nem mindenki, vannak kivételek is.

Én provokálásnak tartom továbbra is annak ellenére mint írtam hogy anyatejes volt minden gyerekem és volt közte "lufifejű" és csinos átlagos is ha ennél az érdekes jelzőnél akarok maradni...

2013. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Az általam linkelt táblázat szerint egy 6hónapos 9.7kg-os baba már nagynak számít.

Akkor most ez az ország tele van szerintetek óriás bébikkel?

Mert amilyen sokan írtátok hogy 11-12 kg félévesen abból ezt lehet leszűrni.

2013. máj. 31. 16:49
 34/54 anonim ***** válasza:
82%

Azért 4 hónaposan 11 kg bárhogy is nézzük, már betegesen sok, ezt minden bántás nélkül írom.

Ennyi egy 1 éves gyerek súlya kellene, hogy legyen.

2013. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes lányom 1 évesen 12 kg, tápszeres fiam, 11,5 kg volt. Hidd el, hogy nem ettől függ.:)
2013. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a pár válaszból leszűrted hogy TELE az ország ekkora babákkal, csak azért mert néhányunknak van pár ilyen ismerőse??? Áháá világos, akkor ugyanilyen vizsgálati módszerrel szűrted le a "minden tápszeres Michelin baba és lufifejű" összefüggést is...
2013. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
A te fiad akkora pont, mint a nagykönyvben meg van írva? Akkor örülj. Nekem is van olyan ismerősöm, akinek a kislánya 9 hónaposan 10 kg volt, pedig anyatejes.
2013. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
28%

értem én a kérdezőt, csak rosszul tette fel a kérdést. Az én környezetemben is a tápszeres babák tényleg felfújtak, a fejüknél fogva, nem is tudom hogyan írjam. Én már sokszor gondolkoztam ennek a biológiai megvalósulásán. Sogórnőm fia is első héttől tápszeres és komolyan, hatalmas fénylő börú feje volt, mások szóltak, hogy nincs-e baj. :)

való igaz lehet, hogy amelyik gyereket tömik, azok lesznek ilyenek, nem tudom.

2013. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
28%
előző vagyok, annyit hozzátennék, hogy a sogórnőm nem látta a gyerekén, hogy felfújt, ahogy a kérdező fogalmazott, mások meg látták. Lehet, hogy azért, mert ő minden nap vele van és nem látja a változást? Még a férje is mondta, hogy nem adjon neki olyan sok tápszert.
2013. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg kérdező! A fiam élévesen volt 9,7 kg;1 évesen 12,7 kg; most, a 15 hós oltáson mérték 14,75 kg.Ezt is a tápi okozza szerinted?
2013. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!