Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Most akkor kell a tápszer...

Most akkor kell a tápszer mellé folyadék vagy sem?

Figyelt kérdés

Tudom van pár hasonló kérdés különböző forumokon (itt is) de mindenhol mást olvasok, és már tanácstalan vagyok..

7 hetes a kislányom, 2 hetes kora óta csak tápszeres sajnos...Beba HA 1 tápszert fogyasztja, nagyon nehezen indul meg a széklete, ami fura hogy híg a széklete mégis nagyon erőlködik, sír közben, úgy nyom h a kis feje is belevörösödik, arról nem is beszélve h általában egész nap szenvedünk, tornázunk mire sikerül, de nem ritka h 1-2 nap kimarad...ami még aggaszt h sötétzöld színe van a székletének...mitől lehet?és mivel könnyithetném meg neki?INfacol és társai nem váltak be 10 ezreket hagytam a patikába de semmi nem segített, mindegyiktől lettek szelei, de görcsökkel, amitől mégjobban szenvedett, tápszerváltáson is tul vagyunk, beba ha sensitive ugyanugy görcsöket okozott neki...2 nap szenvedés és sírás után nem bírtam tovább, adtam neki kamilla teát kis cukorral, attol megnyugodott, alszik is egész nap,kimerült szegénykém...szóval a kamilla tea beválna, de állitolag nem lehet adni minden nap...akkor sem ha nagyon halványra főzöm?olyan mintha ne tudná megemészteni, illetve nagyon nehezen a tápszert...adjak neki vizet napközben? köszönöm a segítséget



2014. júl. 13. 16:59
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!

Mi is BEBA HA 1-es tápszert eszünk és rengeteget szelel a babám. Sokat érdeklődtem más anyukáknál és az a tapasztalat, hogy ez a tápszer nagyon puffaszt! Nekem szerencsém, hogy a baba kipukizza magát és nincs gond. Mindenképpen próbálj ki mást, mert puffasztja a babád, azért erőlködik annyira! A híg, zöld széklet teljesen normális, a színét a tápszer okozza, rá is van írva!

Nekem semmilyen folyadékot nem fogad el a kisfiam, ha nagyon meleg van, kicsit hígabbra csinálom a tápszert.

2014. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!