Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha évek óta nem estem teherbe...

Ha évek óta nem estem teherbe megszakításos szexszel, akkor vmi gond van?

Figyelt kérdés
35 vagyok, évek alatt sok évet kell érteni, kb 7,illetve az utolsó fél évben volt egy-két éles akció is. Megfelelő időben talán 1,összesen kb 5.
2019. aug. 6. 05:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ebből nem lehet megállapítani. Lehet, hogy van, lehet, hogy nincs. Lehet, hogy veled, lehet, hogy a pasival.

Ha minden akció éles lett volna, akkor egy év után lehetne feltételezni, hogy valami gond van.

2019. aug. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Én is azt hittem,hogy nekem nem lehet gyerekem,mert mi 10 évig csináltuk így.Mikor babát szerettünk volna 3 hónap alatt összejött.
2019. aug. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, mintha magamat olvastam volna. Egy rossz diagnózis miatt azt hittem, hogy nem lehet természetes úton babánk. Miután kiderült az ellenkezője, a második hónapban sikerült
2019. aug. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak szerencsétek volt.

Nálunk sajnos kiderült, hogy a férjemnél gond van. :(

Természetes úton szinte kizárt, hogy gyerekünk legyen.

2019. aug. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is 8 évig így védekeztem, először az akkori barátommal, majd a férjemmel is. Egyáltalán nem volt egyszerű teherbe esnem. Lombik lett a vége 36 évesen.

Akkor tudod meg, ha próbálkoztok és/vagy kivizsgáltatjátok magatokat - már ha a baba a cél.

2019. aug. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy!! 11 éve csak ezt a módszert alkalmazzuk, 3 gyermekünk azonnal fogant, amikor élesben ment. Soha nem lettem megszakitastól terhes.
2019. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

Dehogyis.


A megszakítás az esetek zömében működik. Mi is így védekeztünk, amikor pedig gyereket akartunk, akkor sehogy és sikerült is.

2019. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Dehogyis. Mi elesben csinaltuk. Igy is 7evet vartunk a babora igaz 1,5ev utan elmentunk vizsgalatokra de szerencsere mind a kettonknel rendben volt minden. Most a masodik babaora is 5evet vartunk. En be tudtam a stresszes munkahelyemnek amivel a dokim is egyet ertett. Mert mind a 2szer at kerultem masik reszlegre max 3honap es ossze jottek a babak.
2019. aug. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítás sem volt, de 6 év próbálkozás után fogant meg teljesen természetesen a nagylányunk. A kistesói első-második hónapban összejöttek. 😊
2019. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is 16 éve működik a megszakítás, a két tervezett gyerekünk meg a 2. ill 5. hónapban fogant.
2019. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!