Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha évek óta nem estem teherbe...

Ha évek óta nem estem teherbe megszakításos szexszel, akkor vmi gond van?

Figyelt kérdés
35 vagyok, évek alatt sok évet kell érteni, kb 7,illetve az utolsó fél évben volt egy-két éles akció is. Megfelelő időben talán 1,összesen kb 5.
2019. aug. 6. 05:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
Engem elképeszt, mennyien használják a megszakítást. És nem azért, mert nem megbízható, hanem mert el nem tudnám képzelni, hogy tizenévig a férjem úgy szexeljen, hogy közben azon agyaljon, mikor kell abbahagyni...
2019. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
30%
21es, inkább ez mint a tabletta, vagy óvszer. Mi mindent kipróbáltunk! Gumival egyikünknek sem esett jól, a tablettát/gyűrűt nem bírta a szervezetem, 13 kilót híztam vele 4 hét alatt, migrénem lett, ami sosem volt, a libidóm nulla lett és még sorolhatnám, tetettem fel minispirált, a menzeszem olyan erős volt tőle hogy vérszegèny lettem, a méhszájsapka meg valami rettenet kényelmetlen. Mi más maradt volna? Bár nem stabil kapcsolatban nem vállaltam volna be a megszakítást, és nekünk mindegy volt lesz-e véletlenül baba vagy nem.
2019. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezt bízzuk mindenkire hogy hogyan akar a párjával nem életet élni. Én nem tudok pl hüvelyi úton elmenni ezért úgyis megszakítanánk a dolgot és ez mindkettőnknek megfelelő így. A lényeg hogy neked és a párodnak megfelel ahogy ti csináljátok, felesleges más némi életén elborzadni
2019. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%

Az egyik barátnőmnek mindkét gyereke inszeminációval jött össze, mert a férjének nem volt jó a spermaképe, úgy, hogy az előző kapcsolatából 3 gyermeke van a srácnak. Náluk is a férje tiltakozott, hogy minek menjen kivizsgálásra, már van gyereke, és tessék, 2 év után, miután a nejét full kivizsgálták és kiderült, hogy minden ok, hajlandó volt és meglepetés: végig ő volt a “gond”.

Amikor mi kezdtünk próbálkozni, az 5. hónapban jött össze, előtte voltam nőgyógyásznál és mondtam, h próbálkozunk, de ha nem jön össze X ideig, akkor tuti velem van a gond, mert a férjemnek 5 éve menedzserszűrési program keretében felajánlották az ingyenes spermavizsgálatot és minden rendben volt. A nőgyógyászom azt mondta, az már nem érvényes, orvosi értelemben csak a 6 hónál nem régebbi vizsgálat ér vmit. Úgyhogy én is azt mondom, amit itt páran már előttem, az, hogy valaha teherbeejtett egy nőt, nem garancia.

2019. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
21%
Annyi tévhit él még mindig a védekezéssel kapcsolatban. Megszakítással NAGYON nehezen jöhet össze gyerek, ahhoz az kell, hogy már ne az első menet legyen + épp jó időben is történjen... Persze lehetnek kivételek, de azért ez a módszer általában azért nem megbízható, mert elrontják és erről nem számolnak be részletesen. Nézzétek meg Janka videóját a bővebb magyarázatért (hormonmentes youtube csatorna). A leírt esetben nem hinném hogy bármi gond lenne, fél-egy évig teljesen normális próbálkozni - élesben.
2019. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
15%
Ne reklamozd ezt a hormonmentes szart.
2019. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!