Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha évek óta nem estem teherbe...

Ha évek óta nem estem teherbe megszakításos szexszel, akkor vmi gond van?

Figyelt kérdés
35 vagyok, évek alatt sok évet kell érteni, kb 7,illetve az utolsó fél évben volt egy-két éles akció is. Megfelelő időben talán 1,összesen kb 5.
2019. aug. 6. 05:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

"kedves" férjem közölte velem, hogy valószínűleg velem van a baj, mert ő már korábban egy alkalomtol teherbe ejtett egy nőt. Ezt úgy, hogy mióta megbeszéltük a babát, egy hónapban egyszer képes belemelvezni, azt is nagy küszködesek árán, és természetesen kevésbé a megfelelő időben. Egyszer volt talán h igazán esélyt adtunk...

Annyira lelkembe taposott, h nem tudom, h szeretnék-e tőle még gyereket. :(

2019. aug. 6. 08:05
 12/26 anonim ***** válasza:
69%

Ha megszületik a baba minden sokkal nehezebb lesz, minden téren. A párkapcsolatot is erősen megviseli.Szóval ha már most így áll hozzá a párod a dologhoz, le kellene ülni és megbeszélni a dolgokat...

Hogy a kérdésre is válaszoljak mi 11 évig "védekeztünk" így de ahogy élesben csináltuk, pár hónap után teherbe estem. Szóval simán eshetsz teherbe, össze fog jönni. 🙂

2019. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%
Ezt még szerintem is beszéljétek át, mert ez alapján nem biztos, hogy szeretne gyereket, lehet csak rábólintott. Vagy szeretne "elvben", de valójában jobban fél tőle. Viszont tényleg elég bántó, amit mondott, mert ha még az egyikőtök meddő is lenne, akkor sem a szeretet megnyilvánulása a fejéhez vágni, hogy "bi-bi-bi". Egészséges pároknál, ha időben vagy gyakran akcióznak is 35 év felett úgy emlékszem, olyan 5 ciklus az átlag.
2019. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

Egyik barátnőmék azért lombikoztak most, mert a párjának a spermaképe csak azt tette lehetővé... úgy hogy a srácnak az előző házasságából van egy 9 és egy 5,5 éves lánya. Nem jelent semmit, hogy neki sikerült már...hacsak nem tegnap :D

Ettől függetlenül amit írsz, az iskolapéldája a sok férfit érintő érzelmi intelligencia hiányáról. Tudomásul kéne venni, hogy ez egy közös játék. És tök mindegy ki a "hibás", mert együtt vagyunk, ezt fogadtuk meg amikor összeházasodtunk és együtt küzdünk meg vele. Ha férfi oldal a hibás, akkor a nő támogatja, sőt teszi ki magát kezeléseknek, ha fordítva, akkor meg a férfi áll mellette és támogatja lelkileg. Nekünk másképp nem is sikerülhetett volna.

Ami biztos, hogy sok kapcsolat tud rámenni a meddőségre, illetve annak el nem fogadására, a végeláthatatlan küzdelmekre. De az a legrosszabb, ha a pasi fejét homokba dugva a nőre mutogat - mint a középkorban. Statisztikai adat, hogy a meddőségek 40%-a női oldalú, 40%-a férfi és a maradéknál mindkét oldalon probléma van.

Nem mondom, hogy nálatok meddőségről lenne szó, hisz se végigpróbálkozott min. 1 év nincs a hátatok mögött, se kivizsgálások. De az látszik, hogy az ellenállás hatalmas a férjed részéről. Ezt vagy meg tudjátok beszélni és támogató szerepben föllépni a másik oldalán, vagy átmentek vádlóba és akkor megjósolható a vége.

Sajnos unokatestvérem a példa, ahol a férje az első nehézségnél, ahol érezte hogy természetesen nem lehet gyerekük - az unokatesóm endometriózisa miatt - felállt és lelépett, 10 év után, egyik napról a másikra. Döbbenetes volt. Akkor értettem meg még jobban, hogy nekem mekkora szerencsém van a férjemmel, akinek a támogatása nélkül nem jutottunk volna túl ezen.

Remélem Ti is megtaláljátok a közös hangot, a közös utat. Sok beszélgetéssel. Anélkül, hogy vádaskodnátok. Lehet, hogy a férjednek több idő kell, hogy bizonyos gondolatok megérjenek benne. De segíts neki. Ha meg nem megy, akkor inkább menj - ha szeretnél családot.

2019. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt beszéljétek meg még egyszer higgadtan. Mert a gyerekvállalás csak akkor lesz jó, ha mindkét fél 100 százalékig benne van.


Amúgy tudom, milyen érzés, két év próbálkozás után nekem is a férjem vetette fel, hogy most már vizsgáltassam ki magam. Így. Nem vizsgáltassuk ki magunkat, hanem én. Mikor kérdeztem, miért, az volt a válasz, h nekem egyszerűbb. Hát...


Nekünk volt már ekkor egy közös gyerekünk. És amíg nem beszéltük át a problémáinkat, nem is jött össze a második.

2019. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
69%
Mi két éve csak megszakítással védekeztünk (mert így voltunk vele, hogy nem gond ha jön). Mikor élesben ment, akkor fél év után fogant meg a baba. Én ezt akkor sok időnek éltem meg, mert 30 sem voltam de állítólag normális. Nem tudom, hogy összefügg e a két dolog
2019. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%

Kedves férjed gondolom nem tegnap ejtett teherbe egy nőt, hanem vagy 10 éve, nem? Azóta leromolhatott a spermaképe... nyugodtan mond meg neki.

Amúgy én sem estem teherbe megszakítás alatt, pedig nem lenne gond.

2019. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdésre válaszolok, de ha ilyen házasságba gyereket vállalsz, akkor nagyon szomorú életed lesz és a gyerekednek is. Ha így vélekednék a férjémről, az utolsó lenne hogy ennek tetejébe még egy gyereket is bevállaljak vele
2019. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
Mi 7 évig védekeztünk megszakítással, egyszer nem sikerült "időben", most itt bontja szét a berendezést. 30 évesek vagyunk.
2019. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

A férjed akar egyáltalán gyereket?


Fura az egész, kétszer meggondolnám, hogy vállaljak egy gyereket egy ilyen kapcsolatból.

2019. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!