Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Drukkolunk egymásnak? Tapaszta...

Drukkolunk egymásnak? Tapasztalatok, érzések stb. Aki nem várja 22. -e környékére .

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:27
 11/91 anonim ***** válasza:

sziasztok.

én 22-25-ig nem várom.

kedves kérdező, én is pco-s vagyok, metfogammat és barátcserjét szedek, a ciklusom úgy tűnik rendeződik, előtte 60-80 naposak voltak.

[link]

Márti

2010. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
100%

21.15-ös vagyok


többen írjátok, hogy PCO-sok vagytok? Ez mi, és hogyan állapították meg? Mik a tünetek? Mit lehet tenni? Csak mert látom, hogy egyik jele a hosszú ciklus? Nekem van, hogy 60-70 napra jön meg, és másfél éve próbálkozunk babával is.

2010. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!


www.pco-szindroma.hu nagyon sok hasznos info van benne.


jelek :

1. kimaradó hosszú mensi

2. UH - val alátámasztott cisztás petefészek

2010. júl. 13. 12:31
 14/91 A kérdező kommentje:

Kedves Márti!


nézegetem a görbéd és nekem is volt ilyen 2 ciklussal ezelőtt és nagyon aggódtam h nem nőtt meg jobban a hőm ... ez nem baj ? mitől lehet ? bár nekem max. 36.7 ig ment fel eddig.

szép görbe amúgy :) látszik a peteérés.

2010. júl. 13. 12:33
 15/91 A kérdező kommentje:
Friss :) > [link]
2010. júl. 16. 21:06
 16/91 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én 26-27.-re nem várom, de nagyon nem! Nekem januárban volt missed ab.-om, most már nagyon-nagyon szeretém ha sikerülne. Én már sajnos 5 sikertelen terhességen vagyok túl, igaz közben volt egy sikeres is, 3.5 éves a kislányom. Nagyon szeretnénk neki egy kistestvért, mivel már nem vagyunk fiatalok nem sokat tudunk már várni, úgyhogy muszáj lesz, mert nagyon akarom, hogy még a nyáron terhes legyek és megszülessen mégegy egészséges kisbabánk!!! Mindnekinek sok sikert kívánok! Timi
2010. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:

szia!

azt nem tudom meddig kellene emelkedni a hőnek, nekem alapból nagyon alacsony az alaphőm. nagyon szép a görbéd:)

hajrá!!

sajnos nekem tuti megjön:(

[link]

Márti

2010. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Én 23-25 körül NEM várom..

Ma reggel görcsölt a pocim..olyan volt mintha meg akarna jönni..26-28 a ciklusom..

a görbés dolog hogyan is müködik???

Már 5 hónapja próbálkozunk...

2010. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 A kérdező kommentje:

Márti! köszi!


amig a coverline felett marad a hőd addig még bármi lehet! :)


A görbés dolog :) minden reggel azonos időpontban digitális hőmérővel nyelv alatt méred meg a testhőmérsékletedet. abból tudsz következtetni egy esetleges peteérésre valamint h mikor fog megjönni. hosszú ciklusnál nem is olyan rossz az :) www.ciklus.hu pl. ahol tudod ezeket az értékeket beírni.

2010. júl. 17. 11:20
 20/91 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ha beleférek még, akkor én 27-28.-a körülre nem várom. A másodok baba lenne, a kislányom 15hós, Ő elsőre összejött. Remélem a második sem várat sokat magára. Amúgy semmit furát nem érzek, de azt hiszem ezzel még nem vagyok elkésve.

2010. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!