Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Drukkolunk egymásnak? Tapaszta...

Drukkolunk egymásnak? Tapasztalatok, érzések stb. Aki nem várja 22. -e környékére .

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:27
 81/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Ma voltam dokinál uh-n és már 16mm-es a "babóm" 5-6 hetes vagyok..

Írjátok meg a teszt eredményét... Drukkolok nektek csajok!!!!!!!!!!!!


Bea

2010. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:

Szia Bea! Jaj, de szuper érzés lehet! Nagyon gratulálok! Én majd 16-ra nem várom ismét, úgyhogy még van idő, mégcsak most vagyok ovu körül. Neked már milyen távolinak tűnhetnek ezek a problémák! Vigyázz magatokra, minden jót és ha lehet rendszeresen jelentkezz a fejleményekkel.

Timi

2010. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:

Bea! Én is még egyszer gratulálok a babához. Én is most vagyok ovu körül 18-20-ig nem várom, bár most nem igazán tudunk együtt lenni. A férjemnek új munkahelye van én pedig most megyek vissza gyes-ről. De remélem ennek ellenére hamarosan csatlakozhatok a kismamák táborához. További szép napot.

Nóri

2010. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Timi , Nóri DRUKKOLOK NEKTEK!!!!!!!Remélen sikeres lesz a babó akció !!!


Nekem nagyon hányingerem van..szinte egész nap..és étvágyam abszolút nincs a kajára sem tudok nézni..nagyon keveset eszek :(

szedek B6 vitamint van,hogynapi 5 szemet..de 3 szemet kellene..nem annyire csökkenti csak ha veszek be vagy 5 db-ot...

remélem hamar elmulik a hányinger..


DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!



Bea

2010. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
Köszi a drukkot. Nóri
2010. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok ! Hogy álltok a projekttel ? Nekem sajnos 14-én 26 napra megint csak megjott úgyhogy mostmár én nem is reménykedem semmiben annyira elkeseredett vagyok. Remélem nektek sikeresebb volt ez a hónap. Ildi
2010. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajszik!!!


Hogy áltok a teszttel????Írjatok légyszi!!!

Nagyon drukkolok nektek!!!!!!


Bea

2010. aug. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
Szia Bea ! Aranyos vagy hogy érdeklodsz irántunk és nem feledkezel meg rólunk. Remélem minden rendben veletek jól vagytok és egészségesek. Én azóta is eléggé reményvesztett vagyok lassan már-már depresszióba fordulok át. Már nem tudom mi van velem a héten nem rendel a dokim de jovo héten mostmár tényleg felkeresem. A menzim rovid ideig 2-2,5 napig tartott az is csak olyan semmi volt. A hasam és a melleim fájdogálnak múlt héten lehetett peteérés ha volt egyátalán. A 13.napon megemelkedett a homérsékletem 37,2-re elotte pedig két nap 36,6 volt igaz csak ezt a pár napot homéroztem -elfogyott az lh tesztem - de elotte és aznap is egyutt voltunk az esélyt megadtuk mégha nem is hiszem hogy még valaha velunk is megtorénhet a csoda. Valószinunek tartom ha terhes nem vagyok akkor csakis a hormonjaimmal lehet a gond és a kezelés újabb hónapokat vesz majd el tolunk és kozben félek attól mi van ha ennél nagyobb a probléma és esetleg másvalami áll a dolog hátterében... Jó tudom nem kell mindíg a legrosszabbra gondolni és csak pozitívan de ez sokszor nehéz. Hát majd meglátjuk. Kívánok neked a továbbiakban is jó erot egészséget és oromteli boldog babavárós hónapokat. Jól esett az éreklodésed. Én is néha visszanézek ide hátha valaki a múltkoriak kozul ír hol tart a babaprojekttel... Ildi
2010. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindenkinek nagyon Drukkolok!+++++


Mikor a legkevésbé számitottam rá egy új munka kezdetén tegnap csikosat pisiltem. annyira hihetetlen!

2010. szept. 1. 06:20
 90/91 anonim ***** válasza:

Szia Ildi!


Fel a fejjel!!! Ha volt hő emelkedésed meg a mensid sem volt normális akkor szerintem jó esélyed van a babóra!!!Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!

nekem még mindíg hányingerem van(de már egy picit enyhült) jövő héten megyek a védőnőhöz..hó végén meg a dokihoz!most 10hetes vagyok.

Tiszta szívből kívánom hogy mihamarabb te is éld át ezt az állapotot!!!(csak remélem neked gyengébb lesz a hányinger meg az émelygés!!!)Amint tudsz valamit kérlek írd meg!!NAGYON DRUKKOLOK NEKED!!!!!


Bea

2010. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!