Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Drukkolunk egymásnak? Tapaszta...

Drukkolunk egymásnak? Tapasztalatok, érzések stb. Aki nem várja 22. -e környékére .

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:27
 31/91 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok ! Koszonom a bíztatást. Ma 27.ciklusnapon megjott....Magam alatt vagyok teljesen....Nem tudom mit tegyek hogy valahogy jobb legyen. Testem lelkem fáj. Nagyon drukkolok itt a tobbieknek hogy ne kelljen nekik is átélni ezt a szornyu érzést. Mindenkinek kitartás ! Ildi
2010. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:

sajnos tegnap megjött,totál kivoltam..:(

Márti

2010. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:

Ildi, Márti! Sajnálom, hogy most nem sikerült, de tudjátok új hónap új remény! Koncentráljatok nagyon erősen arra, hogy sikerülni fog!

Remélem pozitív tesztekről is hallhatunk!

Kitartást Mindenkinek! Timi

2010. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.


Ildi, Márti őszintén nagyon sajnálom, hogy így alakult. De tudjátok, új hónap, új ciklus, új lehetőség a sikerre. Nem szabad feladni. Nagyon drukkolok nektek a továbbiakban is.


Nekem tegnap késő délután volt egy pötty barnázásom megint, de nem volt nagy, arra gondoltam, hogy na most biztos meg fog jönni...., de ma reggelre mégse. Még semmi :S

Nem tudom mi lehet ez igazából, mert nekem a vérzés elött van barnázás, de nem marad abba. Szóval nemtudom. Nem érzem, hogy meg akarna jönni, nem fájj semmim. Hozzá kelll tenni, hogy tegnap nagyon ki akart jönni a vukk és bettem be egy MagneB6-ot. Bár nem hiszem, hogy ez okozta volna. A ciklusom 26 napos és ma vagyok a 26. napon.

Majd beszámolok, hogy mi is történt.


Timi!

Szoritok nagyon-nagyon :):):)


További szép napot Mindenkinek!

Anikó

2010. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 A kérdező kommentje:

Ildi! Márti!


:( sajnálom , nincs vigasztaló szó tudom ilyenkor még az új hónap és reményeknek se lehet örülni. tudom jól.

nekem kb. 1 hétre rá mikor megjön akkor szoktam jobban lenni.

2010. júl. 20. 14:08
 36/91 A kérdező kommentje:

Anikó ! Irj mindenképp!

ha nem jön meg mikor fogsz tesztelni ?

2010. júl. 20. 14:12
 37/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Még az első oldalon írtam (07-12 21:15), hogy 12 körülre vártam. A ciklusaim mivel nagyon rendszertelenek, clostyt írt fel a doki. De még mindig nem jött meg azóta sem. Már egy hete késik. 3-4 napja görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni(a nem sikerült terhességem is így kezdődött) Tegnap elkezdtem émelyegni, és egyből uzsgyí be a fürdőszobába tesztelni. De semmi :( Pedig az émelygésnek úgy megörültem. Úgyhogy most már a 32. napnál tartok. Nem tudom mi lesz. Amikor elkezdtünk próbálkozni kb. másfél éve, még elég bizonytalan voltam abban, hogy szeretnék e már babaát -mert hát még két éve sem vagyunk házasok, és nem gondoltam, hogy nem jön egyből össze-de most már nagyon szeretném, ha két vonalka lenne, és meg is maradna.

P.Anikó

2010. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
Ja, P.Anikó nem = Anikóval :) Újabb Anikó.
2010. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Sajnos nincs jó hírem :(

Délután elkezdtem görcsölni , de valami hihetetlenül és sajna utána nem sokkal meg is jött :(:(

Remélem azért valameikünk sikerült :):)

Szép estét, és azért még kukkolok Rátok!

Ui.: én csak simán Anikó volnék! :):):)

Anikó

2010. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:

Jaj lányok! Most már valaki produkáljon egy pozitív tesztet, mert úgy elszomorodtam.

Én ugyan még csak vasárnapra, hétfőre nem várom, de ennyi kudarc láttán már én is veszítem el a hitemet.

Ha van hozzá kedvetek és már túlvagyunk a nagy depressziónkon, a következő ciklus folyamán is figyelemmel kisérhetnénk egymás életét. Talán így könnyebben merítünk erőt és kitartást egymásból! Timi

2010. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!