Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Drukkolunk egymásnak? Tapaszta...

Drukkolunk egymásnak? Tapasztalatok, érzések stb. Aki nem várja 22. -e környékére .

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:27
 41/91 A kérdező kommentje:

Csatlakozom :)


Nekünk egy fórum kéne nem ??? :DDDDD hehe

2010. júl. 20. 21:14
 42/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!


Én 25.körül nem várom!De már vagy 4.napja görcsölök mintha meg akarna jönni..és a mellbimbóim annyira fájnak..még a melltartót is alig tudom elviselni..ma egy picit mintha csökkent volna a bimbó fájás(De fájt!!) REMÉLEM nem fog megjönni!!!!De akkor miért görcsölök??Érez valaki hasonlót??Már hónapok óta szeretnénk babát de eddig még mindíg negatívat teszteltem:(

DRUKKOLOK nektek csajok!!!!! Ha ebben a hónapban nem is..de remélem jövőhónapban többen fogunk POZITÍVAT tesztelni!!!!


Bea

2010. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 A kérdező kommentje:

Bea!!


+++++ Drukkolok!

2010. júl. 20. 23:28
 44/91 anonim ***** válasza:

Bea! Én is hasonlókat érzek napok óta, de nem tudom, hogy mi lehet. Bízom benne én is, hogy méhtágulás, de sajna félek, megint csalódni kell. Azért hátha :) Drukkolok nektek is :)

P.Anikó

2010. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
Bea, P.Anikó megy a drukk !!!! Kitartás csajok bennetek minden remény még lehet pozitív legalább nektek ha már mi itt mind sorra egymás után dugába dolunk ! Én már keztek lelkileg felfelé ívelni. Már azon kezd forogni az agyam milyen stratégiát kéne ebbe a hónapba alkalmazni. Arra gondoltam naponta egy csésze cickafarkteát pé-ig ami segíti a peteérést aztán jovo hét péntektol lh teszt minden nap mondjuk délután négy óra tájban aztán ha pozitív akkor hajrá addig pedig igyekszem távol tartani magamtól a párom. Elevitet is szedem apának multivitamin szigorúan aztán majd meglátjuk. Ja, és pé után palástfure válltok. Hátha beválik nálunk is. Mit veszthetek ? Mit szóltok hozzá ? Ti hogyan várjátok a kovetkezo ciklust ? Ildi
2010. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:

Én 23-25-ig nem várom, de különösebb tüneteim nincsenek. Néha-néha a hasam picit fáj, inkább csak akkor ha cipelem a 19 kilós fiamat. És nyomásra érzékeny a cicim (ez az előző terhességnél is így volt). A szokásos pattanásaim eddig elmaradtak, bár volt már olyan ciklusom amikor nagyon reménykedtem, mert nem jöttek elő a pattanások, de az is sikertelen volt. Én már a 11 hónap alatt szinte minden (a terhességre utaló) tünetet produkáltam, úgyhogy nem igazán merek bizakodni. Majd meglátjuk, hétvégén kiderül. Akiknek még nem jött meg azoknak szorítok.

Nóri

2010. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:

Csajok, szép napot! :)


Bea, P.Anikó! Nagyon-nagyon megy a drukk!! :):)


Ezen kívül mindannyiunknak kitartást! Mi már a párommal másfél éve próbálkozunk, volt már vetélésem is sajnos... Sajnos nekem már csak egy petefészkem van és ott is van cyszta, de minden értékem rendben van.(vérvétel, hormonok, pajzsmirigy, páromnál is minden oké) mégsem akar összejönni :( dokim szerinte nyár végéig van "időnk" utána akar csak valamit tenni. Nem érti, hogyan lehet ez. Én a másfél év alatt volt, hogy mindenfélét kipróbáltam (gyógyfüvek, vitaminok stb.), de semmi nem segített. Dokim szerint minden nélkül össze kéne jönnie, csak TILOS stresszelni rajta! (dokim pestem I.nőin elég magas pozicióban van) szóval hiszek neki.

Mindezzel azt akartam elmondani, hogy nem szabad stresszelni, csak a kellő időben szeressétek egymást és meglessz a hatása! Nekem egy petefészekkel(ami nem tökéletesen működik) is sikerült már 2X ! Szóval van remény!

Kéne egy fórum Nekünk a ciklus.hu-n!!!

Ott jókat lehet beszélgetni :):):)


Pussz

Anikó :):)

2010. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:

CSAJOK!

Csináltam egy fórumot a cikluson...


Kezdolap » Próbálok teherbe esni » Drukkolunk egymásnak? Tapasztalatok, érzések stb.

:):)

Itt a link!

[link]


Gyertek, beszélgessünk:):):)

Anikó

2010. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
Ildi! Örülök, hogy már mászol kifelé a gödörből! Én is mindig az első 2 nap vagyok teljesen magam alatt, aztán már alig várom, hogy tehessünk az ügy érdekében. Nagyon jó ötlet a cickafark és a palástfű, én próbáltam, be is jött, csak akkor elment a baba. Most igazából semmit nem csinálok azon kívül, hogy reménykedek. Még 1-2 hónap és ha nem sikerül akkor én abbahagyom a próbálkozást. Sajnos mi már nem vagyunk fiatalok, van egy 4 éves kislányunk, de neki nagyon szerettünk volna kistesót. De ha néhány hónapon belül nem jön össze akkor bele kell törődnöm, hogy egyke marad. Vasárnap, hétfőn azért nekem is drukkoljatok Lányok! Timi
2010. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:

Ildi!

Ne heregudj, kifelejtettelek! Bocsánat!

Neked is nagyon-nagyon megy a drukk!!!! Kitartás. Remélem lesz most már sok ++++++ teszt!

Nem szabad feladni, remény mindig van!


Anikó

2010. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!