Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Drukkolunk egymásnak? Tapaszta...

Drukkolunk egymásnak? Tapasztalatok, érzések stb. Aki nem várja 22. -e környékére .

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:27
 21/91 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lanyok!

En is csatlakozom hozzatok, 25-26-ra nem varom. Nagyon szoritok hogy mindanyiunknak beteljesulhessen az alma :)

E.

2010. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:

én ezt a görbémet már nem értem, most miért ilyen szerintetek?

[link]

Márti

2010. júl. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Én 21.-e nem várom... görbim nincs, mert már 1 éve próbálkozunk és beleuntem. Második baby lenne :):)


A utolsó mensim jún.26.-án kezdődött és júl.11. és 14.-én kicsit barnáztam. A ciklusom 25-26 napos szokott lenni.

Napközben néha hányingerem van (de nem reggel) és megduzzadt a hasam, olyan kis gömbölyű :)

Más tünetem nincs. Szerintetek?? Tegnap reggel a teszten - lett :(


Mindenkinek nagyon drukkolok!!!

Anikó

2010. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:

Anikó!

a barátnőmnek 3! negatív tesztje lett, azóta pedig már 10 hetes kismama:) szóval, van akinek későn mutatja ki a teszt..

Márti

2010. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én írtam, hogy 26-27.-re várom. Tegnap a ciklusom 18. napján fájdogát a hasam, éjjel nagyon fájt és ma is érezem enyhébben. Nem mindjárt megjön érzés, nem is tudom megfogalmazni, hogy milyen. Inkább ahhoz hasonlítanám mikor terhes voltam és időnként fájt ahogy tágult a méhem. Persze tudom ez még attól nem lehet, de akkor mi? Tegnap amúgy kislányom ráugrott a hasamra féllábbal, pont a hasamaljára. Rögtön gondoltam, ha most sikerült is biztos elmegy. Akkor nem fájt csak rossz érzés volt. Amúgy észrevettétek hogy valaki aláírta a nevét is onnantól majdnem mindneki odaíírta? Ez olyan jó, mert sokkal személyesebb! Timi
2010. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 A kérdező kommentje:

Márti!


még mindig a coverline felett van :) addig ne idegeskedj! és szépen vissza is ment a hőd. ++++++ Rami


tényleg jobb így névvel :) minthogy pl. 13:53 as :))

2010. júl. 18. 19:37
 27/91 A kérdező kommentje:

Timi!


Én nekem is volt ilyen szurkálódás mensigörcs, peteérés után. de már többször is passz h mitől lehet talán a hormonok ? hmmm


kezd nekem enyhülni a mellfájdalom :( nem tudom ez jelent-e valamit a 11.cn-en ? van- volt vki hasonló helyzetben ?

2010. júl. 18. 19:40
 28/91 A kérdező kommentje:

ja a görbém >>


[link]

2010. júl. 18. 19:41
 29/91 anonim ***** válasza:
100%
21.-re nem várom, de ma annyira érzékeny vagyok csak sírnék. Érzem meg fog jonni ismét. Nagyon elkeseredtem. Tegnap szornyen fájt a derekam ma a hasam és néha van egy kis fehéres folyásom de nem sok. 26-28 naposak a cilkusaim peteérés hetedikén volt lh teszt és a tunektek alapján is. Már most padlót fogtam... Iszonyatosan nehéz. Legszivesebben átaludnám ezt a pár napot hogy ne is tudjam mi van. Újabb sikertelen kudarccal zárult hónap. Ildi
2010. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
100%
Ildi! Még most ne keseregj el! Nekem amikor a kislányom fogant 100%-ig biztos voltam benne hogy megjön, talán egy hétig is úgy fájt a hasam mint mikor megjön. Sőt az előző terhességemnél ami ugyan missed ab.-val mégződött, már elmentem orvoshoz, hogy szerintem peteérésem sincs, mert semmi arra utaló jel nem volt, kértem írjon fel Clostit, fel is írta, hogyha majd megjön kezdjem el szedni, de nem jött meg. Én csodálkoztam a legjobban. Minden pont olyan volt mint mikor megjön. Na egy kicsit zavaros lett, de remélem érthető.
2010. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!