Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sűrűn járok pisilni, az is...

Ha sűrűn járok pisilni, az is lehet korai terhességi tünet? 8 dpo-nál járok.

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél is ezt tapasztaltam csak kiváncsi lennék másoknak is volt-e ilyen tünete?!:)

2019. aug. 17. 12:59
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha sokat ittál, akkor nem csoda hogy sokat is pisiltél. Én egyszerűen válaszoltam a kérdésre (első) mégis le lettem pontozva. Pedig szerintem 8. Dpon még a beágyazódás sem történt meg, szóval nehezen hiszem, hogy ilyesmi tünet van. De ettől még lehetsz terhes, az én véleményem a kérdésre ettől még változatlan
2019. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
37%
Még be se ágyazódott...
2019. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
40%
Lehet felfazas. Terhesség maximum akkor, ha már x hetes vagy vagy a terhesség végén.
2019. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy szerintetek lehetséges-e hanem, hogy más Nő is tapasztalt-e ilyet a nemvárt előtt.
2019. aug. 17. 19:51
 15/38 anonim ***** válasza:
61%
Nem tapasztalt, mert a 8. Dpon még nincsen mit tapasztalnia.
2019. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Érdekes én tapasztaltam és rajtam kívül mások is. Mondtam már szépen de akkor mondom durván is húzz már innen el:D
2019. aug. 17. 20:51
 17/38 anonim ***** válasza:
76%
Hát ezt mondtam hogy úgy is ezt fogod irni ha azt mondom hogy ilyen nincsen 😂annyira buták vagytok. Aki azt irta hogy neki is volt ilyen, majd hozzatette hogy rengeteget ivott...tenyleg ennyire sotetek vagytok? 😂 de akkor zarojelben megsugom, hogy nogyogyaszati teruleten dolgozom, tehat van nemi fogalmam a temarol, es ilyenkor meg nem erezhetsz semmit, ez csak a te agyszulemenyed. Ha tenyleg a 8. Dpon vagy akkor meg alig kezdett el beagyazodni, de lehet meg el sem kezdett. Igy mar felfogtad? Vagy kuljdem el postan a tankonyveimet hogy olvasgass kicsit a temaban?
2019. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
33%

10-es vagyok!

Kedves 1-es, en fixen nem pontoztalak le de nagyon sajnalom ha ez az oldal ennyire meg tudja erinteni a lelked, sok eleted lehet a pontozgatasokkal foglalkozni, en is le lettem pontozva, pedig csak a sajat tapasztalatomat osztottam meg a kerdezovel, es engedd mar meg, hogy ismerjem a sajat testem annyira, hogy ha azt mondom nekem bizony a baba miatt volt, akkor attol volt, ahogyan az is, hogy sokat ittam, (igen, tudod aki alapbol keveset iszik, annak feltunik, ha hirtelen kiissza a csapot is) igen ez egyenesen aranyos a sok pisilessel is, gratulalok a megallapitashoz doktor no😁👌🏽 igaz nekem ez mensi elmaradasa utan kezdodott 2 nappal, de attol meg bizony a baba miatt volt, a tankonyveiddel meg torolj popsit nyugodtan, nem mindenki mukodik a nagykonyv szerint, ha tetszik, ha nem! Nem igazan ertem itt ezt a sok nagyokost, hogy mit kepzeltek ti magatokrol csak azert mert itt arc nelkul irogattok, ami nektek nem volt tunet, az nem is letezhet, ugye? Gondolkozzatok el magatokon, meg azon, hogy ide jartok kielni magatokat a lepontozgatasaitokkal felnott ember letetekre! Nevetseges..ha nem inkabb szanalmas! Ha meg mar itt vagytok, lof*zt vitatkoztok, okoskodtok a semmire, adott egy kerdes, osszatok meg a tapasztalataitokat ha ugy gondoljatok, es tartsatok tiszteletben azoket is amit ti esetleg nem tapasztaltatok, de attol meg letezik! 😌🤦🏼‍♀️

2019. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
75%
Félelmetesen sötét az utolsó válaszoló, illetve a kérdező.
2019. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
13%
Anyukadat sotetezd le, paraszt! 😉 Na szep estet minden nogyogyasznak, mi lenne velunk sotetekkel nelkuletek, tokeletesek vagytok es mindent tudtok, akkor legyetek nagyon boldogok, minket “soteteket” meg hagyjatok kibontakozni ezen az oldalon, hogy megoszhassuk egymas kozott a “hulye nem letezo tapasztalatainkat”! Mert ezek szerint itt mindenki hulye, akinel ez jelentkezett tunetkent! Koszi! #egy sotet valaszolo👍🏼😂
2019. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!