Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sűrűn járok pisilni, az is...

Ha sűrűn járok pisilni, az is lehet korai terhességi tünet? 8 dpo-nál járok.

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél is ezt tapasztaltam csak kiváncsi lennék másoknak is volt-e ilyen tünete?!:)

2019. aug. 17. 12:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
39%
Leírom még egyszer, hogy felfogd azzal a csökevényes agyaddal, 8. Dpon nincsen terhestünet. Az hogy sokat ittál és sokat hu.gyoztál....no comment. Vagy nem a 8. Dpon voltál és előbb fogant a gyerek vagy az agycsökevényed tarsírotta a terhesseghez a sok p.isálást, miután kiderült, hogy terhes vagy. Ennyi. Remélem a gyereked nem lesz olyan ostoba mint az anyja.
2019. aug. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

#20-as: Köszönöm❤️😂❤️


Utolsó válaszoló: Fordulj fel:D

2019. aug. 18. 08:08
 23/38 anonim ***** válasza:
74%
19es vagyok... Kedves 20-as! Az egyikotok beagyazodas elott terhestunetet eszlel magan, a masikotok meg szaporan bologat, es helyesel, hogy vele is igy volt.. majd kiderul, hogy egyebkent nem, mert neki menzesz elmaradas utan jott ez a tunet, de azert meg BIZTOS, hogy “baba van a dologban.” 🤦🏻‍♀️ Ne haragudj, ha e miatt a logikai zsakutca miatt sotetnek neveztelek Titeket. Nem baj, a lenyeg, hogy nagyon egymasra talaltatok, igy mar tudjatok egymas kozott cserelgetni a tapasztalatokat! Minden jot!
2019. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%
Forduljak fel? Milyen inteligens hozzászólás😂 biztosan kell neked gyerek? Elég gyerekes vagy te még, játszadozz magaddal, de előbb tegyél magadra pelenkát, mert sokat pisikélsz.
2019. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
73%
Hagyjátok, ez a kedves 72%os válaszoló egy troll, már több kérdés alatt láttam, hogy ha valaki telejsen elfogadhatatlan stílusban osztja az észt és ilyen szinten hülyeségeket mond mellé, de azt végtelen meggyőződéssel, akkor az ő az. (Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy bizonyos kérdezőknek erre van szükségük, nem ésszerű válaszokra). Persze nekem is volt hogy szomjas voltam, sokat ittam és sokat pisiltem kb a 10. Héten. Nem ez volt a kérdés,de igen kérdező, lehet terhes tünet csak nem a 8. Dpon és ezt a kedves troll is elmondta
2019. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
21%
Én még ahogy látom 73%-on vagyok, szoval ne hinném, hogy rólam beszélsz, bár mindegy is. Aki ennyire sötét, amellett nem tudok elmenni szó nélkül, de ez az én hibám.
2019. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
34%
Igen én a 72%osról beszélek, aki mellett nem is lehet elmenni szó nélkül annyira kritikán aluli
2019. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
79%
Igen, közben rájöttem, hogy nem rólam beszélsz. 😊 Az egyik anyázik a masik meg azt kívanja, hogy forduljak fel. És ezek szaporodnak...nem véletlen értik meg egymást ilyen jól. Nem tűnt fel a kérdezőnek, hogy 1 ember van aki szerint nem mond baromságot, de az is olyan aki a kimaradt menstruáció utan pisilt sokat, amikor már nyilván van terhes tünet. Annak meg nem tűnik fel, hogy a kerdező még szinte a beágyazódásnál sem tart. Ha egyáltalan megtortent a metermekenyules....
2019. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
71%

Imádom az olyat, aki mond vmi orvosi képtelenséget, mert nem ért hozzá, aztán azzal mentegetőzik, hogy "minden ember más"...

Igen lelkem, a Te tested annyira különleges, hofy a zigótád szikhólyag helyett propellert és hcg gyárat növesztett, a 2. Napon beágyazódott és nyílpuskával lövi a húgyhólyagodat...

2019. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
78%

És nem magyarázod meg nekik, hogy a nyolcadik dpon nincs terhestünet. A múltkor engem telibe lehülyéztek, mert mondtam, hogy a 11. dpon nincs terhestünet. Még nem is késik, nincs is hcg, ha van is, akkor is csak épphogy, nemhogy tüneteket okozzon. De itt mindenki petesejtje super erővel bír, és mire megszületik, táncol, énekel és tudja az ábécét.


Döbbenetes, hogy mennyire rá vagytok feszülve a témára. Nálam jobban senki nem szeretne gyereket, de több évnyi sikertelen próbálkozás után sem vagyok ennyire bedilizve.

2019. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!