Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sűrűn járok pisilni, az is...

Ha sűrűn járok pisilni, az is lehet korai terhességi tünet? 8 dpo-nál járok.

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél is ezt tapasztaltam csak kiváncsi lennék másoknak is volt-e ilyen tünete?!:)

2019. aug. 17. 12:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
28%
Jo isten, hogy ti mennyire raertek! Komoly, hogy ilyenekbe kepesek vagytok igy beleallni, meg belemagyarazni, hogy a masik troll, csak azert mert mast mond mint ti, igen, teljesen igazatok van, hogy o mensi elott en meg mensi kimaradasa utan eszleltem ezt, alairom, ez felett oszinten el is suhantam, de en egy szoval nem irtam ilyet a kerdezonek hogy ha nalam baba volt, nala is biztosan az lesz, de mi ez a stilus amit ti kepviseltek? Itt a paraszt stilust sem en, es nem is a kerdezo kezdte el, szoval ne gyertek itt az anyazassal, meg a gyerekes viselkedessel, ti is egymasra talaltatok, latom a felfele pontozgatas nagyon megy egymas kozott, innen is latszik mennyi eletetek van, hogy ez hatarozza meg a napotokat, hogy hu de magas szazalekban tudtok okoskodni, a lefele pontozas is megy, de ha ez a ti lelketeket megnyugtatja, csak nyugodtan, mert en teszek a szazalekokra, en is lepontozhatnalak titeket, ahogy a kerdezo is, de nem tesz hozza az eletemhez, ez csak nektek orom😄👍🏼! Illetve, ha mar itt tartunk, aki meg eleteben nem volt terhes, mert nem jon ossze a baba, mi a lo**art keres ebben a kategoriaban? Meg hogy nem vagy bedilizve, ha nem lennel, keresnivalod sem lenne ezen az oldalon ebben a kategoriaban, kicsit nyugodj le szerintem mert lehet a gorcsosseged az oka, hogy nincs baba! Na ez a beteges, olyan kategoriat olvasgatni amirol fogalma nincs elesben az embernek! Nem tunik fel nektek, hogy itt csak ti fujjatok 3 oldalon keresztul a magatoket egymas kozott? Mi vagyunk rafeszulve? Van baj nalatok is, megnyugtatlak titeket!
2019. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
61%
Hű, most jól beszóltál nekem, hogy mit keresek én itt, mikor nincs is gyerekem. Oké, ha szerinted ez nem bunkó és sértő, akkor nem tudom, hogy mi az! Egyelőre szerintem azt olvasgatok a neten, amit szeretnék. 😚
2019. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
65%
Úr isten, nem szégyelled magad?! Képes vagy valaki orra alá dörgölni, hogy mit keres itt ha még nem is volt terhes és nincs gyereke? Ugy hogy leírja, hogy évek óta próbálkoznak? És még te ugatsz arról, hogy nekünk milyen az életünk. Hát mennyire kell ahhoz megkeseredettnek és bunkónak lenni, hogy egy ilyen dolgot valakinek az arcába tolj, csak mert nem bírod elviselni, hogy nincs igazad. A fel meg lepontozgatás pedig csak és kizárólag téged izgat, hiszen ezt is te hoztad fel. Azért azt még mindig nem sikerül felfogni, ahogy látom, hogy 8. Dpon nincsen tünet. Valahogy nehéz belátni, hogy nincsen igazad és képtelen vagy elfogadni, hogy aki ezt tanulta, az megmondja, hogy ez nem így van. Hiszen te sem tapasztaltad azt, amiről a kérdés szól, mert csak a kimaradt menstruáció után jelentkezett nálad. Nem a menstruáció előtt 6 nappal! Felfogtad??? Akkor ennyi erővel te mit keresel itt, nem a kimaradt mensi előtt pisaltal meg ittal sokat(ez meg mindig nevetseges), hanem utana pár nappal. Szóval érdemben te sem tudsz hozzászólni. Az sem tűnik fel még mindig, hogy senki más nem jelentkezett ilyen "tünettel", csak te?! És még rád sem igaz.
2019. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
68%
De hogy tényleg feldogd, a gyakori vizelést hormonváltozás és alhasi vérbőség okozza. De ez csak 5-6 hét környékén jelentkezik, beágyazódás környékén sincsen még annyi progeszteron hormon, ami kiváltaná a vizelési ingert. Progeszteron akkor is termelődik, amikor nem történik fogantatás. Tehát peteérés után akkor mindenki a wc-re járni 10 percenként, ha már ez a minimális progeszteron elég lenne a sok pisilesre. De ez nem így van, 5-6.héttől már lehet annyi hormon, hogy kiváltsa a sűrűbb vizelési ingert.
2019. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
71%
A kérdés a teherbeesés témakörben van. Ide általában olyanok járnak, akik teherbe szeretnének esni, vagy nemrég estek teherbe és szívesen beszámolnak róla. Valakinek a fejéhez vágni, hogy mit keres itt, csak mert neked nem tetszik, hogy ő bár nem volt még terhes, de legalább tisztában van a biológiával és a teste működésével (sok ivas--> pisi, 8dpon nem történt beágyazódás stb). Hogy az ember ezeket tudja, ahhoz nem kell terhesnek lenni. De ugyanennyire igaz az is, hogy azellen, hogy az ember hülyeségeket beszéljen, nem védi őt meg egy terhesség sem (látjuk a példádat). Senki sem személyeskedett is, egyedül te vagy képes belerúgni egy a teherbeeséssel küzdő nőbe, csak mert nem tetszik neked, hogy intelligensebb mint te. És ezt mind mondom úgy, hogy engem teherbeesési probléma nem érint, mégis felháborít, ha valaki ilyen helyzetben lévőt így leugatnak.
2019. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
70%
31es.. Te vagy a legsutyerakabb paraszt, hogy az egyik valaszolo arcaba b@*ztad, hogy meg nincs gyereke. Lehetseges vele kegyesebb volt a Teremto, es gyerek helyett eloszor agyat adott Neki... kár hogy Neked “csak” a gyerek jutott...
2019. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Köszi csajok!


31: csak, hogy megértsd, hogy miért vagyok itt. A kérdés a teherbeesés kategóriában van. Nem a terhesség vagy gyereknevelés kategóriában. Szerintem itt elég sok olyan megfordul, akinek problémája van a teherbeeséssel, szimplán azért, mert ez sokkal jobban pörög, mint a teherbeesési problémák kategória. Ha ilyesmi kérdésbe belenézel, láthatod, hogy tök jó, támogató fórum jellegű az egész, és nem mindenki olyan tulok, mint te. Na, ezért vagyok itt.

2019. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!:) Nemvárt napján jelentkezem a fejleményekről. Sajnálom, hogy vitát generáltam a kérdésemmel... Neked meg #31-es köszönöm, hogy mellém álltál és, hogy beszámoltál a tapasztalataidról!❤️
2019. aug. 18. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!