Gyereket vallalni?

Figyelt kérdés

20evesen (majdnem 21) gyereket vallalni? szeretnek egy babat mindenunk meg van hozza ami csak kene a pici jovoehez..ti mit gondoltok azokrol akik hamar lesznek anyukak? szerintem ez nincs korhoz kotve...20evesen is lehet az ember talpra esett hisz vannak akik 30 evesen is meg gyerekesek...nagyon szeretnek kisbabat parom is jovore (o 23) a korunkhoz kepest erettebbek vagyunk..

ti mit gondoltok? gyerek korhoz van kotve? lehet egy 20evesbol is jo anyuka?


2019. okt. 17. 12:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Lehet egy anyuka 20 évesen is jó anyuka, de én biztos nem kötném le magam ezen a szinten ilyen idősen.
2019. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Egyet értek az elsővel. Minden elismerésem azoknak a fiataloknak, akik képesek ilyen idősen komalyan venni, megteremteni az ehez szükséges biztonságot minden téren. Bennem is ilyenkor fogalmazódott meg elsőre a baba gondolata, de 28évesen szültem, mert akkor szedtük össze magunkat mind anyagilag, mind minden téren igazán. Nem bántam meg, hogy vártam vele.
2019. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nekunk az anyagi dolog az mar meg van van lakasunk kocsiaink szinte mindenunk.. en nagyon szeretnek sot gorcsosen.. a parom az aki meg huzni akarja de konkret valasza nincs hogy miert...azt mondja hogy jovore de tavaly is azt mondta...az a baj a parommal hogy "szereti" a penz..mindig sporolasra gondol de en ezt mar 2 eve hallgatom a sporolasos dolgat de o maga sem tudja hogy mire sporolunk mert a vegen ugy is elkoltjuk butorra vagy ilyesmire... en meg mar belebetegettem a gyerektemaba es mar nem tudom hogy mit csinaljak.. nagyon szeretem a gyerekeket,picibabakat..volt is egy parral dolgom igy a csaladi korombe..a keresztlanyom is a masodik anyjanak tekint..tobbszor volt nalunk egy hetre meg stb. lehet kezdenem kene ezzel valamit orvoshoz mennem aki segit vagy mar tenyleg nem tudom
2019. okt. 17. 12:37
 4/25 A kérdező kommentje:
valahogy engem nem kotnek le a bulik meg a pia stb mint a tobbi velem egy idoseket.. probaltam mar mindent hogy eltereljem a figyelmem errol de meg rosszabb..szinte belulrol emeszt meg :D
2019. okt. 17. 12:40
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

20 évesen biztos nem vállaltam volna. Pedig mi is komolyabban voltunk a korunkhoz képest. De akkor még inkább "éltünk". Nagyokat buliztunk, sokat utaztunk.

Azért egy gyerek baromi melós dolog. Amíg nem akarja a párod is, addig ne vágjatok ábele. Mert bizony megterhelő az állandó éjszakázás, kevés pihenés, kevesebb sex. Mellé óriási felelősség. Ha a párod nem akarja maximálisan a gyereket, ezekből rövid időn belül elege lesz...

Természetesen nincs ez korhoz kötve. De felesleges elsietni

2019. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a párod?

Elég indok az, hogy azért nem akar mert 20 éves vagy. Az ilyen korú lányoknál többségében ez egy fellángolás. És ezzel a pasidat se fogod megfogni.

2019. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
koszonom :) en probalom mindig lebeszelni magamat rola vagy magamba folytani de nem megy hosszutavon :/
2019. okt. 17. 12:56
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
Ha te úgy érzed és készen álltok rá, miért is ne? Mire kéne még várni? Hátha bulizni akarsz? Vagy mire? Jobb, aki 30 évesen kezd próbálkozni és 40 évesen a huszadik lombik után feladja? Pont ezért vannak tele a meddőségi klinikák, mert mindenki "él" és a nők szervezete 30 felett már nem olyan, mint huszonévesen, csak ezt sokan nem akarják beismerni. 30 felett már nem olyan az izomzat, általában aki hajlamos rá, akkor kezdődnek el a vércukor, pajzsmirigy, vérnyomás problémák, amik nemcsak hogy megnehezítik a teherbeesést, de a babának is árthatnak vele.
2019. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

A sok évvel idősebb palidnak lehet hogy vannak autói meg háza, de neked 20 évesen aligha semmit a szüleid nélkül.

Tanulj valami értelmeset, majd az eltereli a gondolataid.

2019. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

van szakmam. az egyik auto az enyem (amit en fizettem ki) van egy szep lakasunk is butorok stb szoval ne mond hogy nincsen semmim ha nem is tudod igazan..a szuleimtol mar 2eve kulon elek szoval semmi nem igaz amit irtal kedves utolso!

a parom azt mondja hogy attol fel hogy nem olyan lesz az anyasag mint ahogyan ezt en elgondoltam es a vegen megbanom...de en nem vagyok ilyen

parom amugy 23

2019. okt. 17. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!