Gyereket vallalni?

Figyelt kérdés

20evesen (majdnem 21) gyereket vallalni? szeretnek egy babat mindenunk meg van hozza ami csak kene a pici jovoehez..ti mit gondoltok azokrol akik hamar lesznek anyukak? szerintem ez nincs korhoz kotve...20evesen is lehet az ember talpra esett hisz vannak akik 30 evesen is meg gyerekesek...nagyon szeretnek kisbabat parom is jovore (o 23) a korunkhoz kepest erettebbek vagyunk..

ti mit gondoltok? gyerek korhoz van kotve? lehet egy 20evesbol is jo anyuka?


2019. okt. 17. 12:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen lettem anya, nem bántam meg. Nálunk a férjem akarta nagyon, ezért megtartottuk. A nagy rajongása addig volt amíg rá nem jött milyen is egy babával. Gyorsan ki is húzta magát mindenből.

13 hónapos a gyerek, most válunk. Az a szerencsém, hogy örököltem egy házat így mi maradunk a gyerekkel.

Főleg úgy hogy a párod nincs oda érte.. Elég felelőtlenség.

2019. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%

Én 20 éves voltam mikor anya lettem.

Én is nagyon vágytam az anyaságra. Imádtam terhes lenni, úgy éreztem magam mintha senki más nem lehetne terhes csak én!

Nem volt rajtan szülés utáni depi....

Imádtam szoptatni.

2,5 évvek később született kistesó.

Most pedig van egy 11, és egy 8 éves kisfiam, márciusban pedig érkezik a 3. baba aki úgy néz ki kislány.

Én nem bántam meg h fiatalon szültem.

A legszebb dolog az anyaság !

Viszont ha a párod még várni szeretne szerintem ne erőltesd....nehogy baj legyen belőle.

2019. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben keresnék egy olyan szakmát, ahol lehet babázni. Pl védőnő. Nagyon szép szakma és kiélhetnéd magad.

A párodnak valószínűleg igaza van. Tényleg elófordulhat, hogy nem olyan az anyaság, mint gondolod. Nézz csak szét itt a gyk-n. Minden napra jut olyan ember, aki bár régóta tervezték a gyereket, de idegesíti, unja, stb a gyereket.

2019. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 21/L párom 29, nekünk is megvan mindenünk amire szükség van,autó,saját lakás,dolgozunk. Májusba döntöttünk komolyabban arról hogy jöhet a baba,mi is szerettünk volna már 1-2éve is,de még nem.volt meg minden amire szükség lehet. Szóval májusban döntöttünk hogy jöhet a baba,még sajnos eddig nem.sikerült.

Én megértelek,én is mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni. Minden álmunk a pici ,remélem hamarosan sikerül.

Azt javaslom hogy akkor vállaljatok babát,ha mind a ketten készen álltok. Szoritok hogy minden jól alakuljon! 😊🍀

2019. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


21 éves vagyok, 1 hónapja házas, a férjem 23 éves. Lassan 4 éve vagyunk együtt. 18-20 éves koromban nálam is volt egy ilyen fellángolás, hogy nekem mindenáron gyerek kell. Rajtam őszintén szólva "át ment". Természetesen szeretnénk mindketten gyereket, a férjem már nagyon. De rá érünk, 2-3 év múlva is fiatalok leszünk és még stabilabb alapokon állunk majd. Addigis erősödik a kapcsolatunk és jobban megérünk a feladatra. Van előttem jó és rossz példa is, ezekből okulva én úgy gondolom, felesleges elsietni.

2019. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!