Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megszakítás miért nem...

A megszakítás miért nem védekezés, ha a férfi minimum 24 órával előtte nem ejakulált, pisilt is nyilván addig sokszor, és el sem élvez?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az előváladék nem tartalmaz spermiumot, csak akkor kerülhet bele ha előtte nem sokkal már volt ejakuláció.

2019. nov. 20. 19:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%
8 nem hasznos a hozzászólásod. Nálatok nem, de a sok szétszórt, idétlen, felelőtlen fickó ne alkalmazza. Nem hasonlítható a fogamz.g szedéséhez! mert arról a hibáról tud a nő, és nem egy felhevült eszeveszett időpontban, hanem előtte.
2019. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
Pearl indexe meg 35. 100-ból 35-en terhesek lesznek tőle 1 éven belül. Persze, aki támogatja a másik 65-ben van benne. Ettől függetlenül én nem hiszem, hogy ez a hatékonyság védekezés lenne. Ez vicc.
2019. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb fogamzásgátló csak akkor nem véd, ha az ember rosszul használja. Ez is ilyen. Csak míg a gumin észreveszed, ha lyukas, addig itt ha az eleje beléd ment, vagy feltűnik vagy se.
2019. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom hogy mindegyik megfontoltságot igényel. A fogamzásgátlót szedő nő is lazán hibázhat anélkül hogy tudna róla, pl nem olvassa el a betegtájékoztatót, és kiüti egy másik gyógyszerrel stb.

Óvszer elszakadhat, és ott az ellenőrzésre kell odafigyelni.

A megszakításnál meg az a 35 a pearl indexben nyilván azok, akik előtte már szexeltek és így került sperma az előváladékba, illetve a férfi hibázott.

De ez a kérdés NEM a rábeszélésről szól, isten ments hogy bárkit is bármire rábeszéljünk.

Én csak érdeklődöm a témában.

Minden válasz hasznos amúgy.

2019. nov. 20. 20:18
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért az emberi oldalát is vegyétek figyelembe, a fogamzóképesség sem egyforma. Én rögtön terhes lettem, mikor szerettük volna, a barátnőmék minden védekezés nélkül egy évet vártak a babóra. Ezzel azt akarom mondani, hogy pl a barátnőméknél, lehet kisebb volt az esélye a véletlen terhességnek is.
2019. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%
Körültekintő használat mellett 4 a pearl indexe a megszaktásosnak, míg a pesszárium pl rosszabb eredményt kapott. Akkor?? Az már fogamzásgátlás mert, látható dolog?? Nem értem.
2019. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

Mi elég régóta vagyunk együtt és megszakításosan szexeltünk már a második év óta. Ha baba lett volna belőle se lett volna baj egyébként, ezért nem aggódtam. Nálunk a férjem nem a csúcson húzta ki, hanem már hamarabb és máshogy fejeztük be. Nekünk ez így megfelelt, nem vészesebb mint egy póz váltás. Még aggódtam is, hogy egyszer se csúszott be gyerek pedig itt mindenkit ezzel ijesztgetnek, biztos baj lesz velünk, és lám, mikor elkezdtük élesben, majdhogynem elsőre összejött.


Én azt mondom, hogy ott ahol nem lenne baj belőle ha becsúszna egy baba lehet alkalmazni. Instabil párkapcsolatba, túl fiatalon, vagy korai időszakban biztos nem kockáztatnék.

2019. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%
És akkor csodálkoznak, hogy a sok buta tini szerint a megszakítás milyen csúcs "védekezés" és hogy folyton jönnek az ostobábbnál ostobább kérdések, hogy vajon lehetek-e terhes...Mikor sokszor itt is nyíltan reklámozzák, hogy milyen "biztonságos", mert hát nekem eddig meg addig működött és csak akkor lettem terhes, mikor akartam..🤦‍♀️
2019. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Utolsó : na ez a válasz nem hasznos valóban!

Direkt mindenki kihangsúlyozta hogy csak stabil felnőtt kapcsolatban!

Nemtudom miért kell mindig valami kötekedőnek beírni a kérdések alá. Itt mindenki korrekt választ adott.

2019. nov. 20. 22:19
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól tudod.

Tessék, itt egy cikk arról, hogy bizony az előváladékban igen is lehet spermium.

[link]

2019. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!