Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megszakítás miért nem...

A megszakítás miért nem védekezés, ha a férfi minimum 24 órával előtte nem ejakulált, pisilt is nyilván addig sokszor, és el sem élvez?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az előváladék nem tartalmaz spermiumot, csak akkor kerülhet bele ha előtte nem sokkal már volt ejakuláció.

2019. nov. 20. 19:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%

Nem különösebben érdekel, hogy szerinted hasznos-e a válaszom. :) Eleve úgy tetted fel a kérdést, hogy miért nem védekezés a megszakítás.... Ami már önmagában feltételezi és arra utal, hogy valójaban amúgy az és nem érted, hogy sokak szerint miért nem, hisz hát tulajdonképpen tök jó, előtte pisilsz meg nem vered ki és máris hipp-hopp biztonságos.

Amúgy meg nem, épp hogy nem hangsúlyozta ki mindenki az önuralmat, főleg az nem, aki még azt is hozzátette hogy náluk pl olyan is olyan is volt, hogy beleélvezett a faszija és még sem lett terhes...

Pont emiatt is van a sok felreinformált tini, mert itt is sokan azt hiresztelik, hogy hát nem nagy cucc, mi is így csináljuk és még sem lettem terhes. Ja igen, a másik oldalt meg meg lehet nézni hány nő esett így teherbe. Szóval nem, a megszakítás minden csak nem védekezés és aki nem akar gyereket, az véletlen sem alkalmazza ezt a módszert. És mivel ez az oldal erre való, így igen, leírom a véleményem, főleg ha egy ilyen fontos témáról van szó, mint a felelős és normális védekezés, függetlenül attól, hogy te hasznosnak véled-e.

2019. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Oké kérdező akkor ha felébred, megmondom a fiamnak hogy szerinted neki nem is kellene léteznie, mivel az előváladékban nincs spermium :-D Egyszer voltunk együtt megszakítással, bőven előtte kivette, ma már 4 éves a nagyfiú. Nem, máskor nem foganhatott, külföldi kiküldetésben volt, akkor az egyszer volt itthon abban az időszakban.
2019. nov. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
93%
Védekezés, csak sokkal nagyobb a kockázata. 11 év megszakítás, 3 tervezett és azonnal fogant gyerkőcünk van. Vannak szabályai, amiket be kell tartani és összeszokott pár kell, nagy odafigyelés. Ha nem lenne védekezés, már nem 3 gyerkőcünk lenne. Kb attól teherbe esek, ha hozzám vágja a gatyáját. Tény, hogy fiatal, tapasztalatlan pároknak nem ajánlom és az is, hogy nálunk nem lenne baj, ha becsúszna egy baba mellette, viszont nagyon meglepődnék rajta. A pharmatex pl sokkal kevésbé biztonságos.
2019. nov. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt bírom, amikor valaki amellett, vagy az ellen kardoskodik, hogy előváladéktól teherbe lehet esni, miközben még a szakmának sincs erről egyező álláspontja.

Az már bizonyított, hogy igen, az előváladékban vannak spermiumok.

Az még a vita tárgyát képezi, hogy alapból van-e benne, vagy csak az úton szedi össze, és hogy ez elég-e egy megtermékenyítéshez.

Én pl. a férjemtől anno természetes úton nem tudtam teherbe esni, mert csak 15 millió spermiuma volt milliliterenként.

Közben meg volt egy kolléganőm, aki elköttette magát, és a férje is, mert három gyereke van. Az első gumi mellett, a második gyógyszer mellett (mániákusan odafigyelt mindenre ezzel kapcsolatban), a harmadik pedig spirál mellett fogant.


Én úgy gondolom, amíg erről nincs egyező szakmai állásfoglalás, az azt jelenti, hogy az elméleti esély megvan rá. És hiába egy a millióból például, az nem fogja vigasztalni azt, akit érint.

És így csak az védekezzen, akinek nem baj, ha mégis beleesik.

2019. nov. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Továbbra is mondom: arról nem mi tehetünk ha ezt egy tini félre értelmezi!

Mi kihangsúlyoztuk, hogy FELNŐTT PÁRKAPCSOLATBAN, HA NEM GOND A BABA!

Aki ebből nem ért, az másból sem értene!

Egyébként meg, látjuk hogy van arra példa, hogy elköttetve, gyógyszer, óvszer és spirál mellett is teherbe esnek. Akkor most ne is szexeljen egyáltalán senki mert mindenre van példa?

Én nem hirdetni akarom ezt a fajta szexet, szimplán feltettem a kérdést ami érdekel.

És ugye az is furcsa számomra, hogy miért elég az az esetlegesen jelenlévő néhány spermium a teherbe ejtéshez.

Tapasztalatokat várok továbbra is, nem azt hogy mit hirdetjük stb.

Aki annyira butus hogy nem érti amit leírtunk, az így is úgy is hibázna, nem miattunk!

Szóval ezt az irányt zárjuk le.

2019. nov. 21. 07:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!