Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség lesz vagy ne...

Kémiai terhesség lesz vagy ne engedjem még el? Megnézitek a teszjeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Valamilyen csoda folytán 8.dpon halvány pozi lett a tesztem


Ma a 11.dpon vagyok, de nem erősödött látványosan.


Kémiai lesz vagy ilyenkor még ne várjak látványosabb erősödést?



Tesztek:


[link]



[link]



Fenntről lefele vannak sorrendben


Az első képen a legfelső a legelső

A második linken a legalsó a mai



2020. jan. 16. 06:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
Nem vart napjan teszteltem negativat,aztan meg ket napig nagyon halvanyat,harmadik napon este csinaltam egy CB-t az pozitiv lett.
2020. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim válasza:
Ugy izgulok, mi tortent tegnap ota?:)
2020. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 A kérdező kommentje:
Semmi jó. Még halványabb lett a tesztem, mint tegnap és folyton úgy érzem, hogy megjött, rohangálok a wcre és ma a hasam is görcsölt. Most nem tervezek tesztelni, aztán kiderül, hogy kibirom e..
2020. jan. 21. 17:04
 44/78 anonim válasza:

Mikorra nem vartad? Hanyadik dpon vagy? Szokott kesni?

Nekem ez fura, masfajta tesztet csinalj. Az meg h megfog jonni ugy erzed, nem jelent semmit. 4 napja kellett volna megjonnoe es meg mindig ugy erzem hogy mindjart megjon.

2020. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 A kérdező kommentje:
Vasárnap volt a nemvárt, 17dpon vagyok. Ha hétvégéig nem jön meg, csinálok egy predictort, mert a tegnapi facelle már szinte nega, eddig időn belül jöttek ki a csíkok, mostmár időn túl, úgyhogy negatívnak kell venni
2020. jan. 22. 04:40
 46/78 A kérdező kommentje:
Jaa az lemaradt, hogyha tudom pontosan az ovum időpontját akkor mindig órára pontosan jön meg, akkor szokott 35-40 napos ciklusom lenni, ha nem volt ovum
2020. jan. 22. 04:58
 47/78 anonim ***** válasza:
Viszont akkor valami gubanc van, mert elindul valami és nem tud maradni. Túl hosszú ciklusod van. Orvos erre nem mondott semmit? Én e vitamint javasolnék vastagítja a nyálkahártyát, könnyebben megtapad. Jaj pedig annyira szorítok :( De ha halványodik akkor az nem biztató :(
2020. jan. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:
Volt hormonpanel csináltatva, nem lettek jók az értékeim. Akart bogyót felírni nekem, de mondtam, hogy azzal várjunk még nyár elejéig, addig szedem az ő beleegyezésével a premens tablettát. Már volt egy kémiaim, de ott egyszer csak elöntött a vér, nem kezdett halványodni a teszt
2020. jan. 22. 06:31
 49/78 anonim ***** válasza:

Értem és Hat ez tényleg furcsa egy helyzet kedves kérdező.

Azért meg mindig szurkolok remény meg mindig van!


Majd mindenképp írd meg mi lett!

2020. jan. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írok mindenképp :)
2020. jan. 22. 07:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!