Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség lesz vagy ne...

Kémiai terhesség lesz vagy ne engedjem még el? Megnézitek a teszjeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Valamilyen csoda folytán 8.dpon halvány pozi lett a tesztem


Ma a 11.dpon vagyok, de nem erősödött látványosan.


Kémiai lesz vagy ilyenkor még ne várjak látványosabb erősödést?



Tesztek:


[link]



[link]



Fenntről lefele vannak sorrendben


Az első képen a legfelső a legelső

A második linken a legalsó a mai



2020. jan. 16. 06:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
Milyen bogyót akart írni? Pajzsmirigy IR vizsgálat volt e? Nekem egy hülyw doki clostival akarta megerőszakolni a dolgokat... tehát nem az okot akarta megkeresni. Majd váltottam dokit, ingyen 20 percet beszélt velem, elküldött endokrinologushoz. Kaptam gyógyszert a pajzsmirigyre meg az IR-re és 3 hónap után terhes maradtam. A rossz hormonkép hátterében sokszor ezek a betegségek állnak, ezeket kell kezelni és helyreáll a hormonháztartás. Gondoltam mielőtt válaszolsz megírom a tapasztalatom. Ezek a betegségek maguktól soha nem javulnak. Sajnos :( Nem érdemes várni.
2020. jan. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:

Volt, az rendben volt.

Ösztogén, prolaktin magas volt ahoz képest, amit ő jónak gondol (pont felső határérték) a progeszteron alacsony volt. Mondjuk mikor ez a hormon lett csináltatva, pont nem volt ovum abban a hónapban

2020. jan. 22. 08:39
 53/78 anonim ***** válasza:
Alacsony progira utrogestant vagy prog. exeltist szoktak felírni, az segít helyrerakni a progi szintet és megtartani a terhességet. Az magától nem fog helyreállni. Nagyon sokszor nem csak ilyen esetben kell szedni, hanem akkoris ha már UH n látható a terhesség, de valami miatt fenn áll a vetélés veszély pl. Haematoma. Amig a progid alacsony, nem leszel terhes.
2020. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. jan. 22. 09:31
 55/78 anonim válasza:
Azota valami fejlemeny? Drukkolok!!
2020. jan. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:

Szia. Nem jött meg, mai predictor negativ

Ma kérek időpontot orvoshoz :)

2020. jan. 24. 08:53
 57/78 anonim ***** válasza:

Szurkolok azért ki tudja mi lesz az orvosnál


Majd mindenképp írd meg mi lett!

2020. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 A kérdező kommentje:
Írok mindenképp
2020. jan. 24. 10:21
 59/78 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sikerült időpontot kapni orvoshoz?
2020. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 A kérdező kommentje:
Pénteken nem tudtam elérni őket, ma újra próbálkozok :)
2020. jan. 27. 05:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!