Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség lesz vagy ne...

Kémiai terhesség lesz vagy ne engedjem még el? Megnézitek a teszjeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Valamilyen csoda folytán 8.dpon halvány pozi lett a tesztem


Ma a 11.dpon vagyok, de nem erősödött látványosan.


Kémiai lesz vagy ilyenkor még ne várjak látványosabb erősödést?



Tesztek:


[link]



[link]



Fenntről lefele vannak sorrendben


Az első képen a legfelső a legelső

A második linken a legalsó a mai



2020. jan. 16. 06:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál, egyértelmű vetélést mondott rá. Bár fura, reggel majd meghaltam ugy ömlött meg fájt, most se vérzés, se fájdalom
2020. jan. 28. 14:32
 72/78 anonim ***** válasza:

Ez annyit jelent, hogy szépen távozott, nem kell napokig vérezni meg fájni.


Nagyon sajnálom, kívánom, hogy mihamarabb összejöjjön a kis csoda, majd a doki segít! Fel a fejjel, ez csak jelzés, hogy összetudjátok hozni, vedd pozitívnak és egy kis gyógyszeres kezeléssel hamar meglesz a kis boldogságotok :) Hajrá!

2020. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2020. jan. 28. 16:53
 74/78 A kérdező kommentje:
2020. febr. 19. 06:43
 75/78 anonim ***** válasza:
Én nem làtok rajtuk semmit, de nagyon korán teszteltél, igazából nem is igen lehet még rajtuk semmi. Tudom, hogy nehéz (válaszoltam itt korábban is), de vàrj még legalább 5 napot a tesztelgetéssel, most nincs èrtelme.
2020. febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:
Veszek egy 10est. Ha ezen tényleg van valami, akkor annak már erösebbnek kell lennie
2020. febr. 19. 07:08
 77/78 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen... nekem a 10-es teszt 10.dpo-n hómező volt, másnap 12.dpon, a 25ös teszt is exrta halványan de már mutatta, aznap a 10es teszt meg még mindig semmi XD Türelemmel legyél, attól, hogy hamarabb tudod még semmivel sem lesz jobb, ráadásul nem várt előtti halvány tesztekből gyakran lesz mensi...

Türelem! Drukkolok!

2020. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
Megint nagyon korán teszteltél , de nem értem miért..7 dpo ..megkellene várnod ,hogy megjön vagy sem , addig feleslegesen dobálod a teszteket a kukába. Elhiszem ,hogy nagyon szeretnéd , de türelmesnek kell lenned ,mert magadat hitegeted ,ha megint nem úgy alakul.
2020. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!