Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 2 nappal délután...

Nemvárt előtt 2 nappal délutáni vizeletből Predictor Early teszt. Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 23. 17:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%
A sokkolós hozzászóló vagyok. Szerintem a kérdező tisztában van azzal, hogy ameddig az orvos nem állapítja meg a terhességet addig bármi lehet...sőt utána is...de gondolom nem ilyen kommentekre vágyik még ha igaz is lehet. Sajnálom, hogy többeteknek át kellett élni a kémiai terhességet. Én megszültem az iker fiaimat és meghaltak mind a ketten....
2020. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

pozitív, gratulálok!

Bár csak az en tesztemen is ilyen csikocska lett volna ma ☹️

2020. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 11-es! Persze, a világon bármi megtörténhet. Pl., hogy holnap spontán meghalok, pedig 26 éves vagyok és egészséges. És természetesen bárkinél előfordulhat kémiai terhesség vagy vetélés. De ha mindenki ilyen negatív lenne, akkor szerintem még ennyi gyerek se születne, merthát minek, úgyis elmegy... Nem kell ilyennel stresszelni egy potenciális kismamát, elég ráérni szomorkodni, ha baj van. :)
2020. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Szia sztem pozitiv. Nekem ennel halvanyabb volt. Ultrahang alapjan volt 4+3 hetes. Sajnos 9 hetesen nem fejlodott tovabb.


Üdv evelin

2020. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nekem is pozitívnak tűnik, de predactor sajnos becsapós néha. Sokunknál ez kimutatta (nálam 3 hónapja), de megjött. 2 naponte tesztelj, próbálj ki másik tesztet is majd (nálam a clearblue a befutó :)

Nagyon szurkolok!

2020. ápr. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Természetesen nem bírtam ki 2 napig, úgyhogy másnap délelőtti pisiből csináltam egy clearbluet.


[link]


Ma reggeli első vizeletből expect márkájú teszt teljesen negatív.

Lehet vennem kellene egy digitálisat? Ott legalább egyértelmű az eredmény.

Ma van a nem várt napja. Előtte 1-2 napig barnázni szoktam, most semmi. Hét közepétől volt mindjárt megjön érzésem. De ennyi. Szintén hét közepétől borzasztóan szédülök. Vélemények? :/

2020. ápr. 25. 06:22
 17/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai is pozitív, de inkább csinálj 2 nap múlva egy digitálisat :)
2020. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nekem a vélt ovutól számított 4.napon elkezdett szurkálni a hasam, ami egész szerda délutánig tartott, onnantól van hullámokban a ,,mindjárt megjön érzés", ami úgy gondolom korai, mert csak jövő keddre nem várom. Egyéb tünetem nincs, ma reggel teszteltem első vizeletből negatívat. Én is barnázni szoktam előtte, van, hogy már 3 nappal, úgyhogy van még remény. :) Csinálj egy digitálisat!:)
2020. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Korkin ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett a vége, én pozinak láttam a tesztjeidet!
2020. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Sajnos két nap késéssel megjött a menstruációm... :(
2020. máj. 1. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!