Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 2 nappal délután...

Nemvárt előtt 2 nappal délutáni vizeletből Predictor Early teszt. Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 23. 17:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Sajnálom, ez benne van sajnos. Legközelebb sikerül.
2020. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Szia sztem menny el dokihoz. Mert a masodik teszted nagyon is pozinak tunik. Mivan akkor ha terhes vagy csak a szervezet ugy emlekszik hogy menszi ideje van. Vagy csinalj meg egy tesztet.
2020. máj. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, azért menzi esetén nem terhesség az első gondolat. Ilyenkor meg kell várni míg elmúlik a vérzés és csinálni még egy tesztet. Vagy akár vérzés közben is. Ha van terhesség erősebb lesz a teszt, ha nincs vagy volt, de megszakadt akkor halványabb, vagy negatív.

Pár napos késésnél vérzésnél és extra halvány tesztnél egy doki sem tesz semmit, mivel megindult a vérzés és nincs normális pozi teszt. Azt mondják teszteljen egy hét múlva, és ha még pozitív, vagyis erősebb, akkor megnézi.


Az a teszt nem volt annyira erős pozi, hogy vérzés mellett reménykedjen. Nekem is volt ilyen, és pár nap múlva már negatív volt. Első vérzős napon még reménykedtem, másnap meg rendesen beindult, így hülye lettem volna azt gondolni, hogy jaj hát mégis baba van. Pont hogy nincs.

2020. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Anyumnak 2 hónapig megjött a menzesze és terhes volt a tesómmal...
2020. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#23 ha en marcius 14en nem csinalok tesztet akkor meg se tudom hogy terhes vagyok. Meg jot igen. Aprilis 6an a munka helyrol kellett mennem a dokihoz mivel vereztem megint. El is veteltem. Es utana csinaltak vervetelt 1 hetig meg volt HCG a szervezetbe. Ugy hogy nem minden no egyforma. De varjuk meg a kerdezot hogy mit ir.
2020. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Mensi napján reggel 25ös teszt negatív volt, meg is jött rendesen annyi különbséggel, hogy 5dik nap - amikor egyébként már barnázással lecsengőben szokott lenni a vérzésem - újra elkezdtem elég erősen vérezni. Aztán szépen abbamaradt. 1 hét múlva megyek dokihoz, megnézni, hogy minden rendben van-e, illetve nyilván vizsgálatokra, ha ő indokoltnak találja majd.

Egyébként ahogy nézegettem, lehet mégiscsak pár nappal korábban volt peteérésem, ez magyarázná is a rettenetes szédülést amit a pár napos késés alatt éreztem.

2020. máj. 2. 23:52
 27/28 anonim ***** válasza:
Csinaltal azota tesztet?
2020. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nyilván nem. Minden tünetem ami volt elmúlt és egy rendes menstruáción vagyok túl. Emellett mivel már volt egy full negatív tesztem nem látok esélyt továbbra is fennálló terhességre. Azért lássuk be, ez így csodaszámban menne :)
2020. máj. 3. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!