Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van annak hogy...

SziaJociVagyok:)) kérdése:

Mennyi esélye van annak hogy a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt voltunk együtt a párommal, sajnos másodjára beleélveztem mert a túlhevitett izgalomban nem bírtam gondolkodni(hülye vagyok tudom) viszont a páromnak azon a napon múlt el a menzesze, így mennyi esély van a teherbeesés re? Tudom hogy van esély csak azt nem hogy mennyi... És azt is tudom hogy hülye vagyok igen. A barátnőm írta hogy aznap este bizsergett a méhe ami tudom hogy elképesztően hülyeségnek hangzik de lehet összefüggés?

Én 19 párom 18



2020. máj. 6. 04:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Legközelebb jobban odafigyelek!

5Napig tart nála a menzesz

Mikor együtt voltunk akkor már semmisem volt neki mert azelőtti nap múlt el

2020. máj. 6. 13:44
 12/21 anonim ***** válasza:

Vetess be vele egy esemény utánit ne magyarázgasd itt hogy ez meg ez volt, meg hogy nincs előváladékod, vegyen be egyet ha nem akartok gyereket, még hozzá minél előbb, mert nem lehet jelenleg 100%-ra mondani hogy nem lesz terhes

Egyébként egymás után 2x megszakítással akkor se csináljátok soha nem élvezed telibe, mert a második menetnél még mindig ott vannak a szerszámon az előző menetből származő spermiumok

Gondolom érett felnőtteknek tartjátok magatokat, akkor viszont ideje hogy elkezdjetek normálisan védekezni, vagy a gyerek neveken gondolkodni

2020. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

#11: a másik fontos adat még mindig kimaradt, mármint hogy hány naponta jön meg neki. Tehát a menzesz első napjától a következő menzesz első napjáig.


Ha az átlagos 28 nap, vagy hosszabb, akkor peteérés a 14. napon. Akkor már nagyon alacsony az esélye a terhességnek, bár a spontán, rendkívüli ovuláció sem kizárható (de nagyon ritka).

Ha ennél több nap telik el, akkor ugyanez a helyzet.

Ha 25 nap, vagy rövidebb a ciklus, akkor már magas az esély (kb 30%).

A kettő közt alacsonyabb az esély ugyan, de azért még jelentős.

2020. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azóta ismét beleélveztem a második menetben, a szerelem hevében egyszerüen nem gondolkodtam, viszont nem lenne probléma egy kisbaba :)

2020. máj. 12. 00:22
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

Hát ez azért kemény, nagyon felelősségteljes pár vagytok... Ez így működik, hogy nem tudtok parancsolni magatoknak, beleélvezel és ha jön a baba akkor hajrá? 18 évesen? Hát gratulálok...

Tudod, van ám egy olyan szer, hogy fogamzásgátló tabletta, és akkor nyugodtan lehet élvezgetni aztan nem kell gyakori kérdéseken sírni..

2020. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Jesszusom, bár ne szaporodnátok, ennyit arról hogy érert felnőttek vagytok
2020. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2020. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
😳😳😳
2020. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok felnőtt anyuka létetekre egy ilyen ordas nagy kamut kiszűrni mint ez a kérdés? A kérdés elején is kamut sejtettem, a végén aztán már nekem egyértelmű volt hogy valaki aki ezt kiírta az csak unatkozik meg a válaszaitokon élvezkedik...
2020. máj. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hehe utolsó!!:)
2020. máj. 15. 02:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!