Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van annak hogy...

SziaJociVagyok:)) kérdése:

Mennyi esélye van annak hogy a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt voltunk együtt a párommal, sajnos másodjára beleélveztem mert a túlhevitett izgalomban nem bírtam gondolkodni(hülye vagyok tudom) viszont a páromnak azon a napon múlt el a menzesze, így mennyi esély van a teherbeesés re? Tudom hogy van esély csak azt nem hogy mennyi... És azt is tudom hogy hülye vagyok igen. A barátnőm írta hogy aznap este bizsergett a méhe ami tudom hogy elképesztően hülyeségnek hangzik de lehet összefüggés?

Én 19 párom 18



2020. máj. 6. 04:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kedves 19-es azért nem szűrik ki itt senki mert sajnos tényleg vannak ilyen idióta emberek. A fiatal lányok fele nincs tisztában azzal se hogy lesz a gyerek, ma már nem valami jó a szexuális tájékoztatás sem a szülők sem az iskolák részéről. Szóval tényleg léteznek ennyire agyhalott emberek.
2020. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!