Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan döntsek ilyenkor? 18...

Hogyan döntsek ilyenkor? 18 évesen teherbe estem,de a barátommal már így is egy káosz az életünk. Most pedig az a terve hogy megvárja amíg majd rendbe jövök és utána ő is magamra hagy. Már borzasztóan el vagyok keseredve. Nem tudom mit tehetnék.

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 08:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom kérdező. Undorito dolognak tartom amit a szüleid tesznek az unokájukkal....😥
2020. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem az unokájukkal... a saját gyerekükkel. Ez a szörnyű.
2020. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
50%
Igen mindkettővel szörnyű amit tesznek. Lelkileg ez egy annyira szörnyű dolog. Nem tudom hogyha esetleg anyukád ebben a helyzetben lett volna annak idején hogy tesz. De annyira rossz hogy valakinek a szülei el tudják rontani az életét. Egy gyerek bármikor jön áldás. Mi van ha ne adja isten többet nem lehet, vagy nem fog sikerülni teherbe esni. Örökre hibásak lesznek majd... Egyszer eljön az idö amikor örülnének neki. Nem tudom megérteni az ilyen szülőt...
2020. máj. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
70%

Én meg tudom érteni a kérdezô szüleit is. Egy gyereket nem csak megszülni kell, hanem jó 20 évig gondoskodni róla.

A kérdezônek se stabil párkapcsolata nincs, se önálló bevétele, se egzisztenciája, se végzettsége. A kérdezô csakis a szüleire támaszkodva tudná vállalni a babát, akik jó eséllyel még aktív dolgozók. Persze, nem lehet senkit abortuszra kényszeríteni. De arra sem, hogy ilyen anyagi, logisztikai terhet vegyen a nyakába.

Ezzel együtt a szülôk módszere sem helyes. Biztosan megértette volna a kérdezô ész érvek alapján is, hogy nagyon nem jókor jött ez a terhesség.

2020. máj. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudom megérteni a szülőt sajnálom. Le lehet pontozni. Igaz hogy se munkája se egziszteniája ahogy te mondod, de ugy gondolom,hogy csak azért elvetetni egy csöpp életet,mert nem dolgozott. Szerintem egy szülő ameddig él a gyerekét/unokáját támogatja. Nem 15 évesen esett teherbe... De ez az én velemenyem
2020. jún. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!