Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív egy teszt ha 10 perc...

Pozitív egy teszt ha 10 perc helyett 15 perc múlva lesz 2 csíkos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap után kezdődik az új ciklusom. Tervezzük a babát ezért izgatottan vagyunk ma. Napok óta húzódik a hasam alja és hullámokban hányingerem van. Nem tudtam tovább várni és ma csináltam egy tesztet dél körül de előtte 4 órán át nem ittam nem pisiltem . Peteérés után vagyok 12 nappal. Ez biztos :) a teszt clearblue ami rózsaszín végű . Nem jött ki rajta 2 csík időben , viszont 15 perc elteltével lett rajta egy második kék vastag csík halványan , de a láthatóan . A férjem is látja .



2020. jún. 5. 18:18
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/152 anonim ***** válasza:
100%
Az elején még követtem az eseményeket, írtam is, meg ha válasz jön is visszanézek remélve, hogy jó hírt olvashatok. De bocsi arra már nem emlékszem és hosszú, hogy hány éves vagy, mióta próbálkoztok? Korai klimax? Az ember esze megáll. Csinálj egy 3 hós barátcserje kúrát ártani nem árt,de hátha segít!
2020. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/152 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. 5 éve próbálkozunk 35 éves vagyok. 5 évvel ezelőtt kivették az egyik petevezetékem és igazság szerint azóta egyre kevesebb lett a menzeszem . Most már petét sem látott érni az orvos és azt mondta 18. ciklus napon nagyon kevés 7mm es a nyálkahártyám. Igazság szerint megint elküldött a meddőségi klinikára viszont most itt fel nekem barátcserje kapszulát. Azt mondta 3 hónapig szedjem ha Bem változik semmi akkor ne vegyek többet hanem inkább spóroljak a lombikra hátba ahhoz nem késő még.
2020. okt. 25. 16:40
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!