Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív egy teszt ha 10 perc...

Pozitív egy teszt ha 10 perc helyett 15 perc múlva lesz 2 csíkos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap után kezdődik az új ciklusom. Tervezzük a babát ezért izgatottan vagyunk ma. Napok óta húzódik a hasam alja és hullámokban hányingerem van. Nem tudtam tovább várni és ma csináltam egy tesztet dél körül de előtte 4 órán át nem ittam nem pisiltem . Peteérés után vagyok 12 nappal. Ez biztos :) a teszt clearblue ami rózsaszín végű . Nem jött ki rajta 2 csík időben , viszont 15 perc elteltével lett rajta egy második kék vastag csík halványan , de a láthatóan . A férjem is látja .



2020. jún. 5. 18:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/152 A kérdező kommentje:
Van egy digim ha reggelig semmi változás akkor meg csinálom .. annyira szép lenne ha mutatna valamit, hisz mindíg úgy jön ki a menzesz nap hogy a férjem itthon van. De holnap épp nem lesz. Igazi meglepetés lenne . Az első alkalom amikor nem látja rajtam az eredményt mikor ki lépek a fürdőből.😅
2020. jún. 7. 17:25
 62/152 anonim ***** válasza:
95%

Megy a drukk kedves kerdezo! 🥰

Folyasod szokott lenni menzesz elott, vagy most nem mas mint maskor? Nekem baboca elott kremes folyasom volt a nemvart napjan, elotte semmi.

2020. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/152 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó 🙂 Őszintén szólva ennyi év alatt én már lemondtam a testi jelek figyelésének fontosságáról, mert sokszor félre vezetett. Így őszintén szólva fogalmam sincs mi szokott menzesz előtt lenni 🙂, Ma párszor úgy éreztem el önt éppen valami de semmi nem jött . Annyit viszont biztosra tudok ,hogy menzesz előtt sosem fáj a pocim épp ezért bíztam mindig abban hogy hátha épp sikerült . Most fáj . Napok óta érzem ezt a húzódást a combom tövénél a pocimnál
2020. jún. 7. 18:04
 64/152 A kérdező kommentje:

Jó reggelt 🌻A menzeszem még sehol , a digitális teszt negatív. 🤷🏻‍♀️

Most várakozó módba kapcsolok , ki várom a következő 3 napot teszt nélkül és meg látjuk történik-e valami.

2020. jún. 8. 06:50
 65/152 anonim ***** válasza:
93%

Lehet később fogant 🙂

Szorítok nektek!

2020. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/152 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sok pozitív hozzászólást... sajnos meg jött éppen most .🥺 de sebaj, ezt a hónapot cickafark-palastfű kombóval kezdem, talán segít valamicskét. És ma felvettük a kapcsolatot újra a meddőségi központtal 😊
2020. jún. 8. 12:51
 67/152 anonim ***** válasza:
100%

:( nagyon sajnálom! De nem csüggedünk, rengeteg hónap van még az évbe, és korona ide vagy oda, ez a te éved lesz!

Többen is várjuk a fejleményeket, és gondolunk rád. Kitartás!

Exundok :)

2020. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/152 A kérdező kommentje:
Köszönöm .... írok mindenképp 🙂 Üdv : Hajni 🥰
2020. jún. 8. 15:28
 69/152 A kérdező kommentje:
Most látom az alá írást 😂 exundok 🥰
2020. jún. 8. 17:53
 70/152 A kérdező kommentje:
Remélem én pedig hamarosan úgy írhatom alá , hogy exnyomi 😊
2020. jún. 8. 17:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!