Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív egy teszt ha 10 perc...

Pozitív egy teszt ha 10 perc helyett 15 perc múlva lesz 2 csíkos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap után kezdődik az új ciklusom. Tervezzük a babát ezért izgatottan vagyunk ma. Napok óta húzódik a hasam alja és hullámokban hányingerem van. Nem tudtam tovább várni és ma csináltam egy tesztet dél körül de előtte 4 órán át nem ittam nem pisiltem . Peteérés után vagyok 12 nappal. Ez biztos :) a teszt clearblue ami rózsaszín végű . Nem jött ki rajta 2 csík időben , viszont 15 perc elteltével lett rajta egy második kék vastag csík halványan , de a láthatóan . A férjem is látja .



2020. jún. 5. 18:18
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/152 anonim ***** válasza:
100%

86os vagyok.

A vizelet koncentrációjától függ. Mivel volt egy vetélésem, én minden nap teszteltem. De volt, h nem bírtam ki reggelig, éjjel el kellett mennem pisilni, így nem volt egyértelmű erősödés, de a kimaradt mensi után 1 héttel már leugrott a 2 csík 😆

2020. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/152 anonim ***** válasza:
75%
Ritkán csinálok ilyet, de végigolvastam az összes kommentet és őszintén szurkolni kezdtem neked. Aztán amikor leesett h dohányzol, annak tudatában h babát szeretnél... hát, kicsit csalódtam. Mire észreveszed h megfogan a gyermeked, már bőven túl van olyan fejlődési pontokon amikor igenis számít h cigizel e vagy sem. Sosem kockáztatnám meg h a gyerekemnek emiatt bármi kára származzon, és valahol úgy gondoltam, persze tévesen, h te sem. Kicsit kiábrádító volt így a vége a sztoridnak. Láttam h újra tesztelgetsz, legalább most tedd le a cigit ha már eddig nem tetted. Tudom semmi közöm hozzá, de le kellett írnom.
2020. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/152 anonim ***** válasza:
59%
Egyet értek az utolsóval. Szimpatikusnak tűnsz, szurkoltam neked, de ez elég kiábrándító lett a végére. Még nem késő lerakni!
2020. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/152 anonim ***** válasza:
63%

Én drukkolok neked. Aki meg itt a végére a cigivell jön ( pesig nem az a kérdés) inkább ne kommenteljen. Szerintem ha sikerül a baba, eztis el fogja hagyni simán, hiszen a legnagyobb csoda lenne az életében


Drukkolok kérdező!!!

2020. jún. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/152 anonim ***** válasza:
100%
Most már én is kíváncsi vagyok az eredményre :)
2020. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/152 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék senkit sem meg bántani , de akik azt mondják tegyem le ( egyébként tegnap reggel óta hozza sem nyúltam ) a cigit .. ők el olvasták azt is , hogy ez egy nikotin mentes teljesen nullás e cigi? Aki alkohol mentes sort iszik az nem alkoholista ugyanúgy én sem dohányzok mert ez csak gőz amiben nincs káros anyag . Tényleg nem kötekedés képp írom csak hogy tudjátok ez nem cigaretta. ☺️
2020. jún. 29. 10:20
 97/152 anonim ***** válasza:
80%
2020. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/152 anonim ***** válasza:
72%
Ne foglalkozz velük... Igazából amikor apa szivja a terhesség alatt meg isznak buliznak a férfiak az senkinek sem szur szemet pedig ugyanugy belőle is van a baba🤔🤔én nagyon szurkolok nektek,aki csak ugy hirtelen terhes lesz sem smteszi le a cigi hogy jajjj ma szex lesz leszokom nehogy baba legyen... Más bulizik iszik.. Csak itt gyakorin egyre több a mártír 💓
2020. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/152 anonim ***** válasza:
82%

Én drukkolok neked, tök mindegy milyen cigi vagy nem cigi...


Én soha az életben nem dohányoztam, alkoholt sem iszom, mégsincs baba több, mint 1 éve rendszeres ciklus és tüszőrepedés mellett. Cserébe súlyos IR-em van, pedig a családban senkinek nincs baja a cukorral. Kinek mi jutott...


De én szívből kívánom, hogy nálad baba legyen, színesnek látom rajta a csíkot! 😊

2020. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/152 A kérdező kommentje:
Kedves tőletek ... köszönjük szépen 🥰
2020. jún. 29. 14:52
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!