Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív egy teszt ha 10 perc...

Pozitív egy teszt ha 10 perc helyett 15 perc múlva lesz 2 csíkos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap után kezdődik az új ciklusom. Tervezzük a babát ezért izgatottan vagyunk ma. Napok óta húzódik a hasam alja és hullámokban hányingerem van. Nem tudtam tovább várni és ma csináltam egy tesztet dél körül de előtte 4 órán át nem ittam nem pisiltem . Peteérés után vagyok 12 nappal. Ez biztos :) a teszt clearblue ami rózsaszín végű . Nem jött ki rajta 2 csík időben , viszont 15 perc elteltével lett rajta egy második kék vastag csík halványan , de a láthatóan . A férjem is látja .



2020. jún. 5. 18:18
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/152 A kérdező kommentje:
Szia exundok 🥰 Jövő hét szerda csütörtökre számoltam a menzeszt , mert most valamiért előbb volt ovum. 9 nappal vagyok ovuláció után ☺️
2020. jún. 28. 12:20
 82/152 anonim ***** válasza:
93%

Én sok rosszat olvastam erről a tesztről,de nekem nem mutatott még hamis eredményt.

Nekem színesnek tűnik a teszted.

2020. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/152 anonim ***** válasza:
38%
Én vagyok az aki írta h kiábrándító h 4 éve nem tudtad letenni a cigit (akármilyen is az). Az összes ártalmas ilyen olyan mértékben. Mindenki magából indul ki, de ha én 4 éve nem esnék teherbe, mindent megtennék azért h ebben semmivel se akadályozzam. A pozitív család tervezéshez hozzá járul az is h a káros szenvedélyekről lemondjunk. Másik h sztem pont nem a család tervezés előtt kell hús mentes életmódra áttérni. Igen is fontos tápanyagok vannak benne. Am én a legutolsó teszteden színesnek látom a második csíkot.
2020. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/152 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó . Meg értem az állás pontod teljesen és meg értem ha ,, el ítélsz” úgymond . Sajnos annyi éve tervezzük a babát, hogy rá jöttem nem élhetek úgy hogy csak arra gondolok bármelyik percben már terhes lehetek. Hidd el sokáig így volt de ez egyszerűen fel zabálja az ember lelkét.
2020. jún. 28. 13:30
 85/152 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó vagyok. Elhiszem h el vagy keseredve. Nekem tavaly augusztusban 9 hetesen volt egy missed ab-m. Azóta már 10. hónapja próbálkozunk és semmi. Tudom h ez nem 4 év de eszméletlenül nehéz így is. Nem is azt mondom h már úgy kell tenned mintha terhes lennél. Akar a kajára(sushi, erjesztett sajtok ilyenek) oda figyelni vagy az alkoholra. De ha tényleg benne vagytok x éve a baba projektbe sztem az nem fér bele h akármilyen fajta elektromos cigit szívjon az illető. Mert azt minden nap teszi és igen csak nem tesz jót az egészségnek. De a te lelked lássa kérdező. Bennem biztos az lenne h nem teszek meg mindent azért h össze jöjjön a baba mert hamarabb győz a saját végül is nevezhetjük önzőségnek mert nem tudok lemondani egy szenvedélyről a saját leendő gyerekem érdekében. De mint írtam én sztem legutoljára pozitívat teszteltél. Ennek tudatában én már rögtön leraknám a cigit ha pozi ha nem. Minden csak agyban dől el.
2020. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/152 anonim ***** válasza:
100%
Én is vasárnap teszteltem ilyen teszttel, én is szerda csütörtökre nem vártam, ugyanilyen lett a tesztem, csak pár hete. :)
2020. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/152 A kérdező kommentje:
#86... gratulálok ☺️bizakodom én is Nem tudom ha holnap reggel is csinálnék tesztet akkor vajon már erősödne?
2020. jún. 28. 18:46
 88/152 anonim ***** válasza:

Tudom nem mérvadó de 6 év után sok orvosi kezeléssel a hátam mögött pont akkor lettem spontán terhes amikor úgy éltem ahogy nekem tetszett 🙂

Plusz felpörgettem a munkát és 12-14 órákat dolgoztam!

Véleményem szerint ha 9.dpon teszteltél most már minden reggel csinálj csütörtökig. Szerintem így van értelme a korai tesztnek ha végig követed!

Nagyon drukkolok, kezdetektől követem a kérdésed 🙂

2020. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/152 anonim ***** válasza:
91%
Minden nap nem érdemes tesztelni, azt szokták javasolni,hogy kétnaponta.
2020. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/152 anonim ***** válasza:
84%
Ketnaponta tesztelj kedves kerdezo!
2020. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!