Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív egy teszt ha 10 perc...

Pozitív egy teszt ha 10 perc helyett 15 perc múlva lesz 2 csíkos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap után kezdődik az új ciklusom. Tervezzük a babát ezért izgatottan vagyunk ma. Napok óta húzódik a hasam alja és hullámokban hányingerem van. Nem tudtam tovább várni és ma csináltam egy tesztet dél körül de előtte 4 órán át nem ittam nem pisiltem . Peteérés után vagyok 12 nappal. Ez biztos :) a teszt clearblue ami rózsaszín végű . Nem jött ki rajta 2 csík időben , viszont 15 perc elteltével lett rajta egy második kék vastag csík halványan , de a láthatóan . A férjem is látja .



2020. jún. 5. 18:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/152 Stangli ***** válasza:
100%
Annyira sajnálom kérdező! Továbbra is megy nektek a drukkom! A nyomi én vagyok, aki negyed ennyi próbálkozós hónappal tized ennyi gonddal jobban el van keseredve, mint Te! Szóval gyorsan gyorsan valami jobb nevet magadnak! :) a legjobb lenne az exnemmami :))
2020. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/152 A kérdező kommentje:
Köszönöm , kedvesek vagytok mind.🧚🏻‍♀️ Igazából a humor ami segít nekem mindenen, és tényleg elég nyomi vagyok. Olyan Susan-es a született feleségekből 😂 de ígérem igyekszem exnemmami lenni 😊
2020. jún. 8. 18:18
 73/152 A kérdező kommentje:
Jó reggelt nektek . Segítsetek légyszives .... rendeltem a netről one step 10 es teszteket. Csináltam ma reggel egy tesztet , kimentem kávézni , cigizni és mire vissza jöttem ki jött a második csík . Ez a teszt szokott szellem csíkos lenni, mert őszintén szólva én nem tudom el dönteni hogy milyen színű a csík . Tegnap reggel is csináltam egyet mert miért is ne idegeljem magam és azon semmi csík nem jött ki. Most nézem és még mindig hó fehér
2020. jún. 28. 09:57
 74/152 A kérdező kommentje:
2020. jún. 28. 10:03
 75/152 anonim ***** válasza:
34%
Azért csak kibújt a szög a zsákból. Sajnáltatod magad, hogy 4 éve nem jön össze a gyerek, aztán most kiderül, hogy dohányzol. Még úgy is, hogy aktívan próbálkoztok a gyerekcsinálással, tehát tudatában vagy, hogy akár már terhes is lehetsz, mégis szívod. Kicsit sem tudlak sajnálni.
2020. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/152 anonim ***** válasza:
60%
4 év próbálkozás után igazán letehetted volna a cigit.. ez így elég kiábrándító
2020. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/152 anonim ***** válasza:
69%
Hol tartasz a ciklusodban? Tesztelj vmi normalisabb teszttel, de mindenek előtt a cigit tedd le.
2020. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/152 anonim ***** válasza:
72%
Teszt kérdést tett fel erre mindenki cigivel jön Jézus micsoda emberek.szerintem nem ő az egyetlen a világon aki szívja.igaz én nem dohányzom de nem ítélem el, majd ha baba lesz leteszi, ha akkor sem akkor már bennem is feljön hogy tegye le arra a pár évre .. Látom a 2. Csík ha színe is van az szuper meg a drukk most🤭🍀🍀🙏
2020. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/152 A kérdező kommentje:

[link]

10 évig dohányoztam de már ezzel ,, cigizek” nullás liquiddel, a lombikos orvos tudtával, mivel ő meg értette milyen nehéz letenni a cigit és mennyi stresszel jár a folyamatos csalódás . Emellett vegetáriánus étrendre tértem 4 éve és marék számra szedem a vitaminokat. Nem szerettem volna magam sajnáltatni , de azért bántani sem kell.

2020. jún. 28. 11:47
 80/152 anonim ***** válasza:
94%

Jaj kérdező, pont tegnap jutottál eszembe! Én nem merem 100-ra állítani, hogy színes a csík, de szerintem van remény. Úgy drukkolok! Mikor van a nem várt?

(Exundok)

2020. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!