Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így gyereket vállalni?

Így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Most 17 ėves vagyok, és egy pár ėven belül szeretnėk gyereket. Az anyagi háttėr az szinte biztosan meglesz, de ha nem azt úgyis fogom tudnk és akkor vårok mėg egy kicsit. Olyan pårt talålni, akivel biztosan fel tudnėk nevelni egy gyereket, tėnyleg szeretnėnk egymást, nem hiszem, hogy sikerülne pár éven belül. Mit gondoltok erről?

2020. jún. 9. 09:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
17%

Haha sokan nem ertik a kerdezot es idosek valaszolnak.

Mi az h szulei nem ra hagynak a vallalkozast te jo eg hat kire nr legyunk mar irigyek. A legtobb nagyszulo fiatalon akar az lenni igy nyilvan en is eltartanam a lanyom es az unokamat(a csaladot) hisz vallalkozasom van. Ti valaszolol abszolit nem tudjátok hogy milyen jol mehet nekik.. Es igen rengetegen valalnak rosszabb helyzetbe is gyereket hogy LASSAK FELNONI MEGIS NAGYOBB RA AZ ESELY. es ha tervez nehogy mar az legyen a baj legalább van terve. Sok sikert kerdezo! Gyerek mellett is rengeteg mindent lehet sot ugy van csak igazán ertelme mindennek. Sok embernek az hohy mar van csaladja plusz eletero es egyetem esbmunka es gyerek is megy egyszrre.

2020. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
54%

Kedves utolsó.

Én meg örülnék ha a lányom lenne annyira érett és felelősségteljes, hogy ne nekem kelljen eltartani.Én se örültem volna ennek cirka 15 éve mikor még fiatal voltam 🤣🤣🤣 Azért mert mások a nyomorba a szülnek azért pont nem fogom a gyerekem felelőtlenségre buzdítani.

Ebben hol az irigység?

2020. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak lebeszélni.

De én 2x is azért szültem, mert fiatal anyuka szerettem volna lenni. 2x váltam el.

Most szerelemből szeretnék babát, és nem jön össze,pedig nem vagyok idős (35 alatt).


Nem mondom, hogy ez mindekinél így lesz, az ismerőseim között van erre is meg arra is példa ugyanolyan arányban.

Ezt neked kell tudni :)

2020. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
22. Miert ne lehetne eltartani a sajat gyereked aki mindennel fontosabb neked? En igy lennek vele mikor nagyobb lesz ugyis fog dolgozni addig siman segithetek hisz unokat szult.
2020. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%
23. Értelek de lehet a 30utani kapcsolatbol is valas lenne, vagy nem jonne ossze. Szval csak jobb hogy mar fiatalon van gyereked
2020. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%

24es: miért kellene eltartanom a gyerekem akit életképesbek neveltem és miért kellene arra buzdítanom, hogy szinte gyerekfejjel szüljön?


Hogy utána lehessen esetleg érzelmileg zsarolni? ("Bezzeg én támogattskak!") Más épeszű magyarázatot el se tudok kepzelni

2020. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%
En azt nem birom elkepzelni miert ne tamogatnad a gyerked? Az álmában meg plane miert ne
2020. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
69%

Te a támogatást összemosod az eltartással. 17 évest nem fogok arra buzdítani, hogy most szüljön, ráadasul normális pár nélkul. Ez nem álom, ez agymenés.

Te igen? Mert akkor veled van a gond...

2020. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
33%

20as vagyok!

21nek-> még, hogy irigy lennék én??? Hahaha! Nem hiszem, hogy nálam jobb anyagi helyzetben lenne a kérdezö!

A másik: azèrt írtam, hogy lehet nem rá hagynák a szülei a vállalkozást, mert ö is leírta, hogy az EGYIK gyerkre . Nem biztos, hogy örá! Lehet az idösebbre!

Te sem vagy komplett, hogy eltartanàd a gyereked meg az unokád! Az ilyen felfogású emberek miatt lesz az új generáció totál életképtelen!

2020. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!