Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szólják le sokan azokat...

Miért szólják le sokan azokat akik fiatalon szeretnének családot alapítani?

Figyelt kérdés

A sztori a következő:

2 hónap múlva leszek 23 éves, van egy párom aki 24 éves és 6 éve vagyunk együtt.

Én már régesrégen tudom, hogy fiatalon szeretnék babát, 23 éves koromra terveztem mindig (persze tudom az életet nem mindig lehet kiszámítani). Egy ideje már mondogattam a páromnak, hogy szeretnék amint a lehetőségek adottak. Már durván 5 éve együtt élünk és pár hónapja csak kettesben lakunk. Ő is benne van a dologban, mondjuk ő eléggé fél, hogy milyen lesz egy babával, de szerintem ez normális.

A kérdésem arra vonatkozik, hogy miért szólnak le rengetegen azért, mert én tervezetten, fiatalon szeretnék babát? Sokan tizenévesen teherbe esnek pedig nem is akarnak aztán meg a nagyszülők nevelik kb a gyereket. Mi tudatosan hónapok óta figyelünk az életmódunkra, vitamint szedek amit a tervezés pillanatától lehet szedni, nem dohányzunk, nem iszunk stb. Miért probléma ez másoknak? Miért kell legalább 30 évesnek lenni manapság ahoz, hogy érettnek tartsanak egy saját családhoz?

Nem foglalkozom ezekkel a negatív véleményekkel különösebben, de kicsit azért furdal a kíváncsiság, hogy miért van ez így manapság?

Köszönöm előre is!



2020. okt. 3. 16:42
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
82%

Ha te biztos lennél a döntésedben, és tudnád, hogy jól csinálod, leszrnád ki mit mond vagy gondol.

Magadtól kérdezed meg miért vagy bizonytalan.

2020. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Álljon már meg a menet :D

Én nem szóltam le senkit aki 40 évesen szül, csak igazat adtam az egyik válaszolónak, és az ő szavait használtam.


Jó lenne ha sokan magukba néznének hogy ismeretlenül ledegradálnak, és nem, nem az internetről szedem a szakszavaim, hanem az egyetemről vettem ahol lediplomáztam. Látom sokan nem értették meg a lényeget, és még mindig a fiatalok pénztárcájában való turkálás megy, hogy honnan van neked ennyi pénzed stb?! MUNKÁBÓL ANYUKÁM, MUNKÁBÓL. és ahogy olvasom nem én vagyok az egyetlen aki külföldi munkavállalással alapozta meg fiatalon az életét. Ez ha valakinek szemet szúr, meg keserű a szájíz, hogy másnak hamarabb sikerül valami, az mindenkinek a maga szegénységi bizonyítványa. A kérdésem az volt, miért baj ha valaki fiatalon lesz szülő, ha már készen áll rá, NEM pedig az, hogy szerintetek ÉN készen állok e már rá? :D Köszönöm azoknak akik értelmesen a kérdésre válaszoltak, és azoknak is külön akik nem tudnak szöveget értelmezni és beleturkáltak az életembe és fogalmazás elemzésbe kezdtek, meg ledegradáltak, mert legalább méginkább megerősítettek abban, hogy az emberek ennyire lehúzzák egymást, nemhogy segítenénk a másikat építő jellegű dolgokkal.

2020. okt. 5. 12:41
 43/46 anonim ***** válasza:
58%

"ledegradálnak, és nem, nem az internetről szedem a szakszavaim, hanem az egyetemről vettem ahol lediplomáztam"


Aúú! Ez így együtt nagyon fájt...

2020. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
el lehet tolni a biciklit, ez a kommentelgetés már csak egymás provokálására megy ki.
2020. okt. 5. 14:00
 45/46 anonim ***** válasza:
82%

Fú, ez tényleg erősre sikeredett. 😂

Okoskodik, dobálózik itt diplomával, de még a szavakat se megfelelően használja.

2020. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
54%
Par ev mulva rajonnek, hogy semmit sem eltek!
2020. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!